Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buszon szemezek egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszon szemezek egy lánnyal, odamegyek hozzá, hogy kezdjem el vele a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval: a buszon szemezek egy lánnyal, bejövünk egymásnak, rám mosolyog, odamegyek hozzá és ilyenkor megakadok :D

Az a kérdés hogy ilyenkor mit mondjak neki vagy mit kérdezzek tőle, tehát hogy kezdjem el vele a beszélgetést.

Köszönöm a segítséget.


2010. febr. 23. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mi történt vele aznap, milyen napja volt, hogy érzi magát.


Ha azt mondja semmi extra, mesélj neki te, hátha utána megjön a kedve :)

2010. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lényegretörően:

Szia XY vagyok (ha nem ismeri a neved) leülhetek melléd? Igazat megvallva nagyon tetszel nekem... biztos reagál majd valamit.. majd vesd fel neki hogy egyszer menjetek haza együtt gyalog :) (már ha nem laktok messze a sulitól vagy nem tudom honnan..



Igazság szerint nekem is tetszik egy lány, ős én itt osztom az észt mikor én sem merek odamenni a lányhoz, pedig elvileg milyen egyszerű

2010. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mint a kommunizmus. Szavakban még szép és jó, de amikor már a gyakorlatba kéne átültetni a dolgot...
2010. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hehe:D
2010. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Cukor ment a szemedbe, vagy mért nézel ilyen édesen rám?"

utána már lehet bármiről beszélni csak ügyesen kell csinálni ... (megjegyzés: hosszútávú kapcsolatom még nem volt úgy, hogy ezzel a szöveggel indítottam, de rövid nem is egy :D)

2010. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
próba cseresznye nem egy nő van a világon... ha elutasít vagy lekoptat jön a következő.
2010. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Odamész és maradj a témában. Tehát célloz rá, hogy néz téged.

Pl. van rajtad egy napszemcsi akkor: tetszika szemcsim? Láttam, hogy nézed:)

Vagy odamész. "Leülhetek? Már egy ideje nézzük egymást, gondoltam dumcsizhatnánk si vmiről:)"

Vagy vmi hasonló. Bezsélgess vele, de ha lehet ne ilyen hülyeségeket, hogy hányéves vagy?, hanem kérdezz rá miért van iylen jókedve/rosszkedve.. na mind1

Végül már megkérdezheted merre megy haza vagy elkisérheted-e..micsinált 7 végén.... stb..:D



Nem csináltam még ilyet, de sztem nem rossz.:D

2010. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

20:29-es válaszoltó

Ilyenekre gondoltam, köszi :D

2010. febr. 23. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"jónapot kívánok,jegyeket,bérleteket kérem ellenőrzésre felmutatni":DDD
2010. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20:29 vok. a 20:57-es szövegét kezdésnek alkalmazhatod ha vicces típus a nő:D:D. Utánna pl amiket írtam.;)
2010. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!