Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha valaki szerelmet vallott a bnömnek? Megverjem? Vagy mi?

Figyelt kérdés
De a gyerek nem is gondolja komolyan szerintem vagy HA A CSAAJ szeret NEm HAGY EL??
2008. szept. 23. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig minden két emberen múlik.Hiába vallott szerelmet ha a barátnőd nem akarja őt.Ha meg akarná,akkor téged nem szeret és hiába vered meg a másikat ha a barátnőd is akarja.A verés nem megoldás.Ha téged szeret a csaj,akkor bízz benne és örülj neki,hogy másoknak is tettszik,mosolyogj rajta,mert veled jár.Ennyi.
2008. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Több okból is nagy f...ság lenne verekedni,haver.Sokféleképp megszívhatod:


1. Lehet,hogy te maradsz alul,esetleg a kórházban kötsz ki,jobb esetben az ügyeleten.Könnyen eltörik ám valamelyik csont,én pl szimplán csak elestem,és kettétört a karom.Uszkve négy hónap volt,mire újra teljesértékűen tudtam hasznáni.

2. Te kerülsz ki győztesen,de valamilyen úton-módon büntetőeljárás lesz a dologból.Valszeg megúszod minimális büntetéssel(a sérülés nagyságától függ),de attól független szar lesz a yardra mászkálni.

3. Megvered a srácot,de amikor egyszer majd egyedül mész haza,valahol betalál 3-4 haverjával,aztán lásd első pont.

4. A csajod fülébe jut a dolog,és esetleg azért fog elhagyni,mert szerinte egy agresszív bunkó vagy,és fél tőled,vagy esetleg csak nem ilyennek ismert meg,és csalódott benned.Nem feltétlen fog összejönni a másik csávóval,de könnyen lehet.Az is előfordulhat,hogy büszke lesz rád,amiért így kiálltál mellette,és próbáltad megtartani,de tényleg kiszámíthatatlan,mit fog reagálni.A nő mint olyan eléggé szeszélyes "állatfaj".


Mindezek tetejébe,ha a srác tényleg igazán belezúgott a csajodba,úgysem tudsz változtatni az érzésein.Ha megvered,csak adod alá a lovat.Ha elbeszélgetsz vele,könnyen lehet,hogy összevesztek,de azért megpróbálhatod.Egyébként meg ez a csajod dolga lenne.Nem nagyon tehetsz mást,mint hogy bízol a barátnődben,és örülsz neki,hogy másnak is bejön.Ha komolyan zaklatja,az már más tészta.Akkor mérlegelned kell az előbb felsorolt eshetőségeket,meg azt,hogy mi lesz akkor,ha nem teszel semmit.Aztán döntesz.

2008. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ,hogy elég ovodásnak tűnsz itt kérdezgeted ,hogy mikor verheted meg stb..Neked érezned kell szerintem ,hogy a bnőd szeret és akkor semmi okod aggodalomra ez a jobbik tipus...Én olyan tipus vagyok ha ilyen van tudom ,h a bnőm szeret de én mégis oda megyek és elmagyarázom a gyereknek az én verzióm..És ha akkor bunkó vagy nagyképű akkor beleverek a fejébe...Ez a rosszabbik tipus.De én is inkább megpróbálom megbeszélni csak sztem sajnos sok paraszt bunkó ember van akivel nem lehet..
2008. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
hát akkor verd meg ha nemmaradt a tied, de ezzel kb csak égsz, h nemtudtad megtartani a nődet, ezért most húdenagyon ideges vagy és verekszel
2008. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csaj szeret, akkor nem hagy el... Hadd valljon szerelmet, van ez így, de nem lehet semmi baj belőle, ha tényleg minden rendben a kapcsolatotokkal, és a barátnőd is szeret téged.


Ja, és normális ember nem a veréssel kompenzálja a tanácstalanságát.

2008. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
ha erősebb vagy verd meg, hogy fel se kelljen.
2008. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!