Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha valaki szerelmet vallott a bnömnek? Megverjem? Vagy mi?

Figyelt kérdés
De a gyerek nem is gondolja komolyan szerintem vagy HA A CSAAJ szeret NEm HAGY EL??
2008. szept. 23. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
A verekedéssel nem érsz el semmit! A verekedés a hülyéknek való, akik nem tudják szép szóval megbeszélni a dolgokat. Szerintem beszélj a sráccal, ha ismered, de higgadtan, hogy Veled jár, Téged szeret, sajnálod... :) Bár ezt a barátnőd is megtehetné helyetted. Ha a barátnőd már megtette és nem érdekli a srácot, na akkor kell Neked beszélned Vele! De csak BESZÉLNI és nem verekedni!!!! Csak nyugodtan :)
2008. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és mit beszélni?
2008. szept. 23. 22:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszoló arra gondolt, hogy mondd meg neki Te azt, hogy a lány a Te barátnőd és szálljon le róla a pasi. És egyetértek vele (mármint az 1. válaszolóval) mert a verekedéssel tényleg nem mész sokra. Meg szerintem ha a barátnődet nem érdekli az a másik srác akkor nem kell félned attól, hogy esetleg valami rossz történjen.
2008. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek a barátnőddel beszéljél. Ő majd megmondja, hogy mit érez.

Ha téged választ, akkor BESZÉLJ a sráccal: higgadtan mondd el neki ezt - és azt, hogy ezek után hagyja békén a barátnődet.

2008. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd a sráccal hogy a barátnőd veled jár, téged szeret és nincs esélye. Ennyi. Ezt mindenképp megérti.
2008. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélned sem kell vele.Őszíntén...minek?

Attól még,hogy befenyíted,tuti,hogy nem fognak megváltozni az érzései,a barátnőd úgyis azt választja akit akar,akár beszélsz a sráccal,akár nem.De szerintem felesleges.Ha a barátnőd szeret,akkor valószínűleg k*rvára nem érdekli az a másik manus.Szóval szerintem semmi gáz,én is voltam ilyen helyzetben.Ez van,jó a csajod :D

2008. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

jah, inkább örülj h másoknak is tetszik a nőd, így valszeg télleg jónő. ha a csajod melletted marad akkormeg járhatsz emelt fővel a másik csávó előtt, hogy haha, az én csajom, ésaz enyémis maradt...:D

de megverni télleg felesleges, az óvódás kicsit

2008. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
és ha nem maradt az enyém akkor meg szivhatom....és akkor már beverhetem a képét nem? xD
2008. szept. 23. 23:23
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
szerintem a szart is verd ki a kis szemétből
2008. szept. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A verekedes nem jo megoldas es szerintem a sracot a bartnodnek kell visszautasitania es nem neked. Itt mar minden a baratnodon mulik, ne akarj hoskodni mert az nem jo megoldas.
2008. szept. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!