Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek visszajön hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajön hozzám a pasim, ha én csaltam meg?

Figyelt kérdés
2évig voltunk együtt,megcsaltam nemegyszer egy fiúval.Viszont nagyon szeretem a volt barátomat,és megbántam,amit tettem,ezt neki is elmondtam, a szakításunkor,de hajthatatlan.Most hétfőn lezártunk minden kapcsolatot.Felvette a csajok,és pasik alkalmazást,hogy szexkapcsolatokat keressen,mert most azt mondta,hogy azokat akar utánam.Szerintetek van esély,hogy visszajöjjön hozzám,ha látja,mert tudom,hogy látja,hogy mikor chatelek stb.Ha látja,hogy nem chatelek,meg nem ismerkedem,akkor szerintetek visszajönne hozzám.És 2év után,kb mennyi idő míg újra szerelembe esik?
2010. ápr. 7. 13:44
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy
2010. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
15:18 te is.
2010. ápr. 7. 15:20
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

No,

Mivel szánalmas, és undorító tulajdonságokkal rendelkezel Kívánom hogy a pasid álmában se menjen vissza hozzád, és a következő egy-két kapcsolatodban kapd vissza kamatostul amit adtál

2010. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Aha,vajon minden tulajdonságomat ismered?Én meg kívánom,hogy az ilyen undoritó alakok ne kommentezhessenek.Köszi a jókivánságokat.
2010. ápr. 7. 15:27
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen :)
2010. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Ha megváltoztál volna akkor nem lennél ilyen flegma is beképzelt szóval erről ennyit. Ha ilyen vagy tuti nem kapod vissza a barátod. Ha kiírsz egy kérdést akkor fogadd el a válaszokat.
2010. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Igazatok van,köszi a válaszokat.Ti vagytok a normálisak,és én a hülye.
2010. ápr. 7. 15:38
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod :)
2010. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális mondat tőle ;) Nehéz szülés volt... :D
2010. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!