Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek visszajön hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajön hozzám a pasim, ha én csaltam meg?

Figyelt kérdés
2évig voltunk együtt,megcsaltam nemegyszer egy fiúval.Viszont nagyon szeretem a volt barátomat,és megbántam,amit tettem,ezt neki is elmondtam, a szakításunkor,de hajthatatlan.Most hétfőn lezártunk minden kapcsolatot.Felvette a csajok,és pasik alkalmazást,hogy szexkapcsolatokat keressen,mert most azt mondta,hogy azokat akar utánam.Szerintetek van esély,hogy visszajöjjön hozzám,ha látja,mert tudom,hogy látja,hogy mikor chatelek stb.Ha látja,hogy nem chatelek,meg nem ismerkedem,akkor szerintetek visszajönne hozzám.És 2év után,kb mennyi idő míg újra szerelembe esik?
2010. ápr. 7. 13:44
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
14:11es Ha pasi vagy,akkor meg egy f...sz vagy.
2010. ápr. 7. 14:16
 22/59 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod akkor mi a bánatért tetted fel a kérdést?

A többség szerint nem megy vissza, sőt hülye lenne ha visszamenne

Sajnos ez van

2010. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem menne vissza, legalábbis ha van elég esze! Már többször visszament de egyszer megunja és akkor végleg vége. Szerintem most van ez! Azért mert a férfiak is csinálnak ilyet még ugyanúgy elitélendő amit tettél és ha férfi teszi akkor is az.
2010. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%

14:11 vagyok.


Többször is megcsalod a pasid, de állítólag szereted. Nem kell a kamu. Milyen szöveg ez már, hogy bizonytalan voltál? Minden egyes megcsalásnál. És még neked áll feljebb, hogy szexkapcsolatra vágyik a csávó? Remélem van esze és nem megy vissza hozzá.


Ja, és akkor is egy idióta ribanc vagy... ;)

2010. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
14:11es.Ja,és te is egy 0 IQ szinttel rendelkező egyed,nem ember vagy.Osztod az észt,mintha annyi lenne belőle:)Képzeld,hallottam olyat,hogy visszament a csajhoz a pasi,pedig megcsalta a csaj,mivel tudta,hogy ővele jól megvan,és ő viseli el egyedül.Na bumm.
2010. ápr. 7. 14:25
 26/59 A kérdező kommentje:
14:11es.nem vágyik arra,hanem azért csinálja,mert tudja,hogy tudom.Ő alapvetően nem szereti a rövidtávú dolgokat.
2010. ápr. 7. 14:26
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

ismét megkédezem

Kérdező, ha ennyire biztos vagy a dolgodban miért kérdezel minket/idegen embereket?

2010. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán működött volna a kommunikáció köztettek akkor nem bizonytalanodtál volna el oly sokszor. Ez nem is elbizonytalanodás ahogy te nevezed inkább a véred hajtott, hogy minél több pasit megszerezz. Tudod az ilyen viselkedésere írják és mondják, hogy "ribanc" vagy. Ha nem tetszik az amit itt válaszolnak akkor el kéne gondolkodni, hogy legközelebb anonim módon feltegyek e ilyen kérdést, hiszen úgy sem azt fogják írni, hogy: " ja te szegény kiscsaj hogy bánik veled az élet!" Igen keményen megírják amit erről gondolnak és nem kell ezért megsértődni. Láss benne pozitívumot.
2010. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
14:29.Lehet igazad van,csak tudom,ha visszajönne hozzám,akár fél év múlva is,visszafogadnám,mert annyira szeretem.Amit írtál az úgy van,pontosan.De már ez olyan volt,mint egy agymosás.Úgysem hinné,el,hogy soha nem tennék már ilyet:((CSak nekem már nem kell senki más,csak ő,Ha nem ő,akkor senki.
2010. ápr. 7. 14:33
 30/59 A kérdező kommentje:
14:29.Illetve nem én fogadnám vissza,hanem ő engem,pontosítok.
2010. ápr. 7. 14:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!