Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek visszajön hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajön hozzám a pasim, ha én csaltam meg?

Figyelt kérdés
2évig voltunk együtt,megcsaltam nemegyszer egy fiúval.Viszont nagyon szeretem a volt barátomat,és megbántam,amit tettem,ezt neki is elmondtam, a szakításunkor,de hajthatatlan.Most hétfőn lezártunk minden kapcsolatot.Felvette a csajok,és pasik alkalmazást,hogy szexkapcsolatokat keressen,mert most azt mondta,hogy azokat akar utánam.Szerintetek van esély,hogy visszajöjjön hozzám,ha látja,mert tudom,hogy látja,hogy mikor chatelek stb.Ha látja,hogy nem chatelek,meg nem ismerkedem,akkor szerintetek visszajönne hozzám.És 2év után,kb mennyi idő míg újra szerelembe esik?
2010. ápr. 7. 13:44
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
95%
Ha annyira nagyon szereted,mi a halálért csaltad meg többször is?!?!?! -.-"
2010. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
A következő kapcsolatodban remélhetőleg több eszed lesz, mint egy marék hangyának... Bírom az ilyen kérdéseket...
2010. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Egy egy csöpp esze van nem megy hozzád vissza
2010. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Kedves 13:45ös.Bizonytalan voltam,de tudom nem érdemelte meg,meg ugye a kapcsolat nem csak egy félen múlik.De nem válaszoltál a kérdésemre.
2010. ápr. 7. 13:49
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Te csaltad meg többször és még azt akarod, hogy vissza menjen hozzád? Hát te nem vagy normi. Ha szereted/ szereted miért kellett megcsalni? Vess magadra. Bolond lenne vissza térni egy olyan nőhöz aki nem egyszer felszarvazta. Te vissza fogadnád ha fordított lenne a helyzet? Akkor ő lenne a "bunkó és szemét...stb." férfi. Jól teszi ha keres mást még ha csak szexkapcsolatra. A férfiaknak is van önérzetük. Amúgy meg a szerelembe esés az egyén függő, hogy egy ilyen trauma után mennyi idő kell neki a feldolgozásra. Van akinek hamar megy. 29/N.
2010. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
13:48as.Mindenki képes megváltozni!
2010. ápr. 7. 13:50
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nem vagyok biztos.

ÉS meg is kell/kéne változnod,hogy egy új kapcsolatban ne alázd meg ennyire a partenered.

Senki, még a legtetűbb pasi sem érdemli meg hogy megcsalják!

2010. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
13:50esnek.Mivel bizonytalan voltam.Igen,biztos talál mást szexkapcsolatra is.Csakhogy mindenki képes megváltozni.Anyámat megcsalta a barátja nemegyszer és visszafogadta mindig.Aha,én is visszafogadnám,mert csináltam már ilyet,vagyis fogadtam vissza pasit,pedig megcsalt nagyon sokszor.Ha elhiszi,hogy megváltoztam,és látja,akkor szerintem visszajön.
2010. ápr. 7. 13:54
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Igen abban igazad van, hogy két emberen múlik a kapcsolat minősége és milyensége. De ha te bizonytalan voltál akkor sem kellett volna megcsalni inkább elülni és első lépésként megbeszélni a problémákat (már ha voltak) és megoldást találni rá. Nem mindjárt az a megoldás, hogy keresel egy másik farkat. Törődj bele, hogy elveszítetted a Te hülyeséged miatt. Legközelebb meg gondolkozz még mielőtt így cselekszel. 29/N.
2010. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
13:53as.És amikor a pasik csalják meg a nőket.?Arra a helyzetre mit szólsz?
2010. ápr. 7. 13:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!