Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesként viszonyom van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesként viszonyom van egy 23 éves pasival. Mit is kéne tennem? Anyunak elmondjam?

Figyelt kérdés
Összebarátkoztam egy 23 éves pasival én 14 vagyok haza kisért majd + csókolt én vissza. Majd elkezdtünk talizni aztán együtt aludtunk ekkor nem volt még semmi. Majd én benyögtem neki hogy le akarok vele feküdni. Ő nem akart. Majd hosszú füzögetés után lefeküdtünk. Nagyon élveztem és ö is. Anyunak nem mondtam róla semmit. + ölne engem és a fiút is. Mit tegyek? A fiúval folytatni szeretném a viszonyt. De anyunak elmondjam? Mit tegyek segitsetek. Egy agódo 14 éves lány
2008. szept. 21. 23:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a pasi pedofil? Mert egy 14 éves még erősen kiskorúnak számít és ha valami nem úgy sül el, akkor nagyon gyorsan börtönbe kerülhet. Elég ha valaki gyanu alapján feljelenti. Ha nem is kerül börötnbe egy életre szóló tortúrán esik át és megbélyegzik.
2008. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem ez a pedofilia. Azok 3-4 esteleg 6-7 éves gyerekekkel csinálják. A pedofilhoz a 14éves már öreg. Max kiskorú megrontásáért kaphat.
2008. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
64%

Szia!Az a helyzet,hogy ez egyáltalán nem pedofília,mert azok alapján amit a srác leírt,érzései vannak irántad,csak nem meri felvállalni.Véleményem szerint pedofília az,ha te nem akarod,csak a srác,és erőszakkal kényszerít rá. Egyébként ez semmiképp sem számít annak,mert már 14 vagy....

Szerintem anyukádnak se mond el,mert mindentől és mindenkitől eltiltana,ezt pedig nem szeretnéd.Arról meg hogy lefeküdtél vele,azt gondolom,hogy ha szereted és elég érettnek gondolod magad a dologhoz,és TÉNYLEG jó volt,az azt jelenti,hogy NEM volt korai,ugyanis érettebb vagy mint a korod beliek.Egyébként meg egyáltalán NEM vagy ribanc,meg kurva meg hasonlók.mert az életben sajnos van egy dolog amiről senki sem tehet:ezek pedig az érzései. Érzéseiről egy ember sem tehet és ezeket nem is lehet megváltoztatni.Véleményem szerint a fiú nem csak kihasznál téged,vagy szórakozik veled,hanem komolyan gondolja a dolgot.És hülyeség az is hogy nem lenne közös témátok,mert rengeteg van-tudom saját tapasztalatból.És szerintem mindenképpen folytasd vele a dolgot,ha szereted.Beszélj vele erről,hogy mit gondol ő minderről.

És tudd:szerencsés vagy,amiért azzal lehetsz akit szeretsz.Nagyon sok mindenki az után vágyik,ami veled történt(nem a szexre gondolok,hanem a helyzetre.)semmikép se hallgass azokra kik az ellenkezőjét mondják.És egyetértek a lánnyal.(2.oldal1.)(és nekem is NAGYON hasznos tanácsot írt,szóval ezúton szeretném megköszönni!)

És azalatt,hogy folytasd vele a dolgot,nem csak azt értem,hogy feküdj le vele.ugyanis ha szeret akkor nem csak a szexért van veled.és ne aggódj emiatt,hagyd hogy a dolgok történjenek maguktól.aki pedig azt mondja hogy hülye vagy,az csak irigykedik....remélem hogy hasznos volt amit írtam.

(egy lány)

2008. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
hát...én 14 évesen még barbiztam nem dugtam...
2012. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!