Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesként viszonyom van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesként viszonyom van egy 23 éves pasival. Mit is kéne tennem? Anyunak elmondjam?

Figyelt kérdés
Összebarátkoztam egy 23 éves pasival én 14 vagyok haza kisért majd + csókolt én vissza. Majd elkezdtünk talizni aztán együtt aludtunk ekkor nem volt még semmi. Majd én benyögtem neki hogy le akarok vele feküdni. Ő nem akart. Majd hosszú füzögetés után lefeküdtünk. Nagyon élveztem és ö is. Anyunak nem mondtam róla semmit. + ölne engem és a fiút is. Mit tegyek? A fiúval folytatni szeretném a viszonyt. De anyunak elmondjam? Mit tegyek segitsetek. Egy agódo 14 éves lány
2008. szept. 21. 23:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő is akarta, különben nem csókolt volna meg. Egy 23 éves pasi valószínűleg nem szórakozásból csókolgat, még ha 14 éves is vagy. Lehet, sőt én biztos vagyok benne, szándékosan "kérette magát", hogy ne kelljen felelősséget vállania -talán önmaga előtt sem, hiszen ő is tudja, nem helyes, amit tesztek- hiszen így mondhatja, hogy "te akartad, én mosom kezeimet." Pedig azzal, hogy elfogadta a kezdeményezést, ő is ugyanúgy felelős, mint Te, sőt, jobban, mert neki kellett volna, hogy több esze legyen.

Egyáltalán hogy aludtatok együtt, 14 évesen azért még nem jó, ha nem otthon alszol, még ha el is mégy bulizni - Anyukád hogy enged el? (Nem vagyok erkölcscsősz, én is járok bulizni, de 14 évesen azért még visszafogottabban tettem.)

Miért merült fel Benned, hogy elmondd Anyukádnak, amikor tudod, hogy nagyon mérges lenne, és a jövőben szigorúan megtiltaná a dolgot? Ez olyan, mintha "fel akarnád adni magad", mintha Neked nem lenne erőd, hogy abbahgyd, ezért mintha tudat alatt azt akarnád, hogy Anyukád kényszerítsen erre a lépésre. Ez nem baj - mert valamiért érzed, hogy a kapcsolat fenntartása nem helyes. Akkor valami csak nem OK a kapcsolatodban, ugye arról van szó, hogy fel sem merült, hogy járjatok, -ami ugyan furcsa lenne, de legalább akkor a srác komoly szándékú lenne!- csak dugtok?

Mindenesetre: ne hallgass azokra, akik lekurváznak, ettől nem leszel "kurva". Noha a kelleténél kicsit korábban kezdted a szexet, -remélem, addig kiterjedt a srác minimális józan esze, vagy a Tied, hogy legalább kotont használtatok!!!- csak Rajtad múlik, hogy a jövőben mire fogod tartani magad!!! Semmi sincs veszve, - a szüzesség elvesztése önmagában nem katasztrófa- de a jövőben több komolyság és önértékelés kéne. Csak Te határozod meg, mennyire vagy értékes ember, és értékes nő, de ehhez a viselkedés is hozzátartozik!!!

A korban Hozzád illő fiúk közt is vannak komolyabbak, érdemes lenne köztük körülnézned. (ÉS a tanulást ne hanyagold el, akárhogy alakul a magánéleted, mert később azt nagyon megbánnád.)

Hypathia

2008. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon remélem hogy ez csak kamukérdés, ha nem akkor gondolkozz el egy picit azon, hogy a lehető legszánalmasabb dolog az ha egy nő/lány (főleg 14 évesen...) szinte kierőszakolja magának a szexet... (Megjegyzem ez nem mentség a barátodnak sem...)
2008. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem meg csak kamuzol itt a jónépnek...

Persze, 14 évesen hosszasan fűzöd a 23 éves pasit, hogy megdugjon... na nee! :D

Jó fantáziálást a továbbiakban is! :D

2008. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kamukérdés. Aki kamuzik, az még meredekebbet talál ki. Meg én úgy vagyok vele, hogy ha fenn is áll a gyanú, hogy kamukérdés, valósnak kell kezelni, mert mi van, ha mégis igaz, mi meg nem segítünk.


Egyébként meg láttam én olyat, hogy 21-22 éves srác kb. 2 évig járt egy, a kapcsolat kezdetén 14 éves lánnyal, amit külön furcsállottam, mindkét anyuka tudtával és beleegyezésével. Igaz, hogy semmi közös nem volt bennük, a lány még iskolába járt (az elején ÁLTALÁNOS iskolába),a srác meg már dolgozott, és lelkileg nem jöttek ki. Amikor kérdeztük a srácot, hogy miért is jár akkor vele, azt válaszolta: "akkor szopatom le magam, amikor akarom". Azaz egy fiatalabb, tapasztalatlanabb kiscsajt szexuálisan több mindenre rá lehet venni, mert meg akar felelni, illetve azt hiszi, ez a normális, vagy vagánynak akarja érezni magát, pl. a jókislány osztálytársaihoz képest. Kérdés, hogy ez igazán vagányság-e, és Ti felvállaljátok-e ezt a megalázó szerepet!!!

2008. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%
Ne monddjátok hogy csak az OMO-tól vagytok ienek!!!Ez egy akkora kamu kérdés, mint egy ház!!! Ne monddja már nekem egy 14 éves kiscsaj hogy az első alkalom jó volt Neki!!!Handabanda, de válaszoljatok Neki nyugodtan...
2008. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

1. nem mondta, hogy az első alkalom volt neki

2. abba, hogy "jó volt", sok minden belefér. Szexuális életem kezdetén én is mondtam olyan dolgokra, hogy "jó volt", amire ma azt mondanám, hogy "de szar" vagy "hát ez kevés"

Ebben némi önigazolás is van: tudja, hoyg nem helyes, szembement azzal, amit az anyja vagy ő helyesnek tartana, és ilyenkor még nehezebb bevallani, hoyg nem is volt olyan jó.

2008. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ez egyáltalán nem kamu. És nem azé irtam hogy lekurvázatok és h b ántsatok :'( segitséget akartam kérni és 1 kominak örülök / 2 lap 1/ neki nagyon szépen köszönöm a másik az h koleszos vok :) anyu nem

tud semmiröl és nem is fog !!!!! És már naon + bántam h irtam ide ez volt az utolsó h ide irtam!!!!!!:'(

2008. szept. 22. 16:12
 18/24 anonim ***** válasza:

2.lap/1. vagyok! Ha szeretnél még valamit megbeszélni ezzel kapcsolatban, és úgy érzed, tudok segíteni, nyugodtan írj privit!

Egy tapasztalt huszonéves :D

2008. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasid csak kihasznál.Arra nem gondoltál h esetleg azért nem akart feled lefeküdni mert már van barátnője?szerintem beszéld meg anyukáddal
2008. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h kamu. Nekem van egy 31éves fiúbarátom, akinek 14éves bnője van. Totál idióták, nem normálisak. De náluk is az volt, hogy a 14éves kis csitri erőltette a szexet. A haverom meg szerelmes. A csaj hülyének nézi teljesen, kihasználja a srácot, amikor a fiú meg kidobja, a csaj ráakaszkodik pl egész éjjel nyomja a csengőt, amíg ki nem nyitja neki az ajtót. Szóval vannak ilyenek. És ha tényleg sokáig kellett fűzni a pasit, hogy szexeljen akkor lehet, hogy mégsem kihasználásról van szó. Ha neki csak a szex kéne, nem kellett volna győzködni. Mindenesetre elég gáz ez így!!! Ja és a legjobb, hogy a lánynak tudja az anyukája és tök támogatja a dolgot.
2008. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!