Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El szeretném hívni hozzánk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném hívni hozzánk a barátnőmet. Én már sokszor voltam náluk, nekik tök jó házuk van a mienkkel ellentétben. Kicsit félek, mit tehetnék hogy leküzdjem a félelmemet?

Figyelt kérdés
A barátnőméknek nagyon szép házuk van, a mienk nem olyan szép, bár nemrég lett felújítva, de még sok minden nincs befejezve, pl ajtók festése stb. Hogy küzdhetném le a félelmemet? Félek hogy majd cikinek gondolja vagy nem tudom. Már többször is mondta hogy el szeretne jönni hozzánk, de én úgy félek... Segítsetek lécci!
2008. szept. 16. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Ha igazán szeret téged, nem azt fogja gondolni, hogy "juj itt egy kis folt kimaradt!", hanem megérti, hogy nektek csak ennyire tellett!! Nyugi!
2008. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, de rólam mindenki az gondolja h kurva gazdag vagyok. De csak azért mert tesóm ausztriában él és jól keres tőle kapok minden ruhát amik tényleg az aktuális duivatnak megfelelőlek. De a házunk az nem jó :S:S:S:(:(
2008. szept. 16. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon nem jó, ha másnak gondolnak. Hívd el, ha szeret, úghysem érdekli, ha meg mégsem szeret, akkor tök mind1 :P
2008. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Szerintem nem is az lesz neki a lényeg, hogy hol laksz meg milyen házban, hanem hogy megtiszteled azzal hogy megmutatod. Ez egyfajta bizalom részedről felé, hogy beengeded oda, ahol élsz. Ha nem anyagias a csajszi, akkor hidd el kicsit sem fogja érdekelni, meg hát ott neki minden új lesz, nem fog mindent centivel és nagyítóval vizsgálgatni. Sőt!
2008. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj! mi is ugyanilyen cipőbe jártunk...(soha nem akart haza vinni...1 év után sikerült rávennem:D) és azóta tök sokszor voltam náluk...csak az első lesz furi...
2008. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, ha nincsenek lefestve az ajtók, és az egyéb fel nem újított dolgok kinézete sem gond. Akár cigányputriban is lakhatsz, az sem lenne gond. Az a lényeg, hogy ami megvan, azt tartsd rendben, ne legyen kupleráj, legyen minden a helyén, rendszeresen ki legyenek takarítva a helységek, stb., szóval érted, a lényeg az, hogy legyen "ápolt" a házad, és akkor nincs probléma.
2008. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és ugyanez a helyzet.A barátom már nagyon el akart jönni hozzánk- két hónapig "szégyelltem" a előtte a házunkat..és amikor már nem tudtam kifogást találni, hogy miért ne jöhetne el hozzánk beadtam a derekam.Elsőnek picit furi volt, meg mondtam is neki, hogy te biztos nem a pénzemért szeretsz..de nagyon aranyos volt és mai napig szeret nálunk lenni, mert aki szeret azt nem fogja érdekelni a házad.De a legfontosabb ne legyen rendetlenség, amennyire lehet rend legyen és akkor látja, hogy rendes vagy.Bátorság:)
2008. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia. Nyugi, nincs okod aggodalomra :). Én lány vagyok, a barátom is eleinte nem akart elhivni magukhoz, végül sikerült Őt rászednem. Ő házuk sem egy palota, de ez engem egyáltalán nem érdekelt hisz én Őt szeretem :)... ha a barátnőd szeret hidd el nem a házon fog lamentálni :)... minél hamarabb hivd el még mielőtt félre érti :)) üdv. Egy lány.

UI: a fiúmmal azóta is együtt vagyunk már 10 hónapja:)

2008. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!