Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi nagyszájú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi nagyszájú, érzéketlen nő? Hol vannak a szolíd, normális lányok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 12:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
4%
igen
2010. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%

A média hatása.

Tudod a szolíd lányok visszahúzódnak,de aki keres az talál :D

2010. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Azért van ennyi nagypofájú qrva, mert ezt látják a tv-ben. A rendes lányok már kihaltak.
2010. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
A rendes lányok nem haltak ki csak épp te keresgélsz rossz helyen.
2010. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
Én egy valódi tündérlány vagyok.
2010. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok!

Nem lehet, hogy túlságosan fiatal csajokkal kezdesz, akik a média és a különböző valóságshowk hatása alatt élnek? Sokan ezt tartják példaértékűnek, azt hiszik, ez a menő. És sok fiatal srácnak valóban bejön...egy-két alkalomra, aztán csodálkoznak, miért dobják őket!

Én 23vagyok, soha nem voltam az a nagypof.jú, hüle pic.a, pedig sokat néztem tvt. Rám nem voltak hatással, sem a tv, sem az ilyen ismerősök, barátok. Azonban az exem azért hagyott el, mert szerinte én unalmas vagyok,mert nem dobom ki, amim van (szerintem érted), nem fekszem össze mindenkivel.

De amúgy ritka, hogy egy normális pasival hozzon össze a sors,mint ahogy az írásodból kiveszem, Te sem találsz normális Hozzád illő csajt!

Nem haltak ám ki, csak a sok plázacica miatt nem veszi észre senki a szürke kisegereket!

2010. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
miért van ennyi öntelt sótlan humortalan erőszakos bunkó pasi és kevés kedves romantikus gáláns igazi férfi...
2010. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

"miért van ennyi öntelt sótlan humortalan erőszakos bunkó pasi és kevés kedves romantikus gáláns igazi férfi..."


mert jobbak megéri az első fajtának lenni, azért!

2010. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

"miért van ennyi öntelt sótlan humortalan erőszakos bunkó pasi és kevés kedves romantikus gáláns igazi férfi..."



Mert ezt szeretitek...

2010. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
nah a pasik meg a k*rvákat akik azonnal szétrakják a lábukat:D
2010. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!