Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzéketlen lányokkal mit kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlen lányokkal mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Van egy pár lány, aki 100% érzéketlen. Úgy értem, nem nagyon vannak érzései, empátia nuku, szexre nem vágyik. Ezekkel mit lehet kezdeni?
2010. febr. 6. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jó nagy ívben elkerülni
2010. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na modnok egy példát: van egy csaj. 1 éve van a sráccal. nem volt szex se petting, se semmi!! 16 éves. csók is csak elvétve van. még ölelés is ritka. napi program: átmennek egymáshoz, és beszélgetnek. kész. Most ennek mi értelme van? Ez mióta párkapcsolat? Ráadásul a fickó néha többet akar, a lány meg azt mondja: nem. És akkor újból ücsörögnek, eszegetnek, dumálgatnak. Mire jó ez?
2010. febr. 6. 16:29
 3/18 anonim ***** válasza:

Az nem lehet hogy a lány egyáltalán nem szerelmes?

L18

2010. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Szerencsére nem az én csajom. De akkor mi a fitymafékért van együtt a sráccal? Tényleg, mi ebben a jó?
2010. febr. 6. 16:33
 5/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem is volt ilyen ismerősöm, aki nagyon tetszett. És voltaképp semmilyen fickó nem tudta kihozni belőle a dolgokat, és én sem. És ilyenkor elgondolkodom, tényleg vannak ilyen lányok? Akikre ennyire nem lehet hatni?
2010. febr. 6. 16:34
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz olyannal akibe van érzelem. Azért nem minden úgy van ahogy gondolod :S. Akkor én meg kőből vagyok szerinted, mert még nem volt kapcsolatom 19 éves fejjel, na szép..
2010. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, én is nehezen leszek amúgy szerelmes, de ha az illetővel sok a hasonlóság akkor megy a dolog.Ha például nem leszek szerelmes akkor szakítok a sráccal, egyszer jártam valakivel aki rendes volt meg minden de nem szerettem belé, ezért szakítottam, így volt a legjobb.

L18

2010. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ne hülyülj. De például udvarlásra reagálsz, vagy van fiú, aki, még ha nem is jön be, de azért jó érzés hallani tőle bókokat, stb, nem? Mert én most ilyen lányokról beszélek.
2010. febr. 6. 16:37
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nem lehetséges h a csajszi még picit éretlen?

te asszed h minden 16 éves csaj dugásra vágyik? nagyot tévedsz....

2010. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Cseréld le.Enyi.Menepság mindenki le cserélhetö.
2010. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!