Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzéketlen vagyok vagy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlen vagyok vagy mi a baj velem?

Figyelt kérdés

akiket pasikat megismerek és beszélgetek velük átlagba pár nap vagy egy hét után úgy viselkedik mintha már 1000 éve ismerne és (állítása szerint) szeret. hát én nem tudok ilyen hamar megszeretni senkit, főleg ha nem is tetszik annyira. ha nagyon nagyon tetszik én is beleszeretek rövid idő alatt. de am. nem. :S és olyan szar úgy beszélni vele h tudom h ő odáig van értem én meg nem ő érte és nem tudom kihasználni ezért általában megfutamodok. ez nagyon gát ugye?


16/L


2010. aug. 3. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

gát: vízi műtárgy

lásd még: folyószabályozás

2010. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is szokott ilyen lenni és ez nagyon ijesztő. Meg engem az zavar, hogy mikor én elkezdek ismerkedni egy sráccal, mert tetszik nekem, akkor ő 2 beszélgetés után olyanokat mond, hogy szeret. Hogy szerethetne már? Az egy hosszú folyamat, nem megy olyan könnyen. Max fellángolás, de engem elijeszt, ha valaki már rögtön szerelmet vall. Akkor hol a romantika, az újdonság, egymás megismerése? Amúgy nem veled van a baj, egy kapcsolathoz idő kell. A vágyhoz elég egy fél perc is.

16L

2010. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kell nektek elhitetni a pasival, hogy tetszik nektek. Óvatosan ezzel, a pasik amúgy is szeretik hinni, hogy bejönnek a lánynak.
2010. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. teljesen ugyanúgy vagyok ahogy te leírtad :S
2010. aug. 3. 16:20
 5/6 A kérdező kommentje:
3. az oké h szeretik azt hinni h tetszenek nekünk de akkor is.. :O
2010. aug. 3. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
kamuszöveg. ritkán fordul elő szerelem első/második látásra. leginkább azért mondanak ilyet a csávók, mert meg akarnak benneteket fekteteni.
2010. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!