Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Digitális szakítás. Mi vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Digitális szakítás. Mi véleményetek róla? Csak őszintén! Kort és nemet is légyszives!

Figyelt kérdés

Bevallom egyszer én is éltem vele 16 évesen telefonon szakítottam az első barátommal(mentségemre legyen mondva, jó ha 2 hónapig voltunk együtt), de pár hónappal később piszkosul megbántam, és a mai napig bánom, illetve felírtam a fiatalság és az éretlenség számlájára... Most viszont egyre többször hallok olyat is, hogy a huszonéves korosztálykoraiban is előszeretettel megtörénik a digitális szakitás, sokszor több hónanapos, több éves kapcsolat után is. Szerintem elképesztő. Komolyan nincs annyi bőr a képén a másiknak, hogy odaálljon a másik elé (aki akár éveken át kitartott mellette) és kimondja: "ne haragudj, de nekem nem megy, jobb szeretném, ha vége lenne??"

Ami szerintem méginkább elképesztő, hogy sokan még egy telefonig se jutnak el, dobnak egy smst, vagy ami még megdöbbentőbb küldenek egy emailt, netán msn odapötyögnek valamit. Komolyan nem gondolkoznak egyesek, hogy ilyenkor mi megy végbe a másikba???

Komolyan érdekelne: aki digitális formában választja a szakítást, az mi alapján dönt így?? Nem kötözködésből kérdezem, de érdekelnek a rejtett okok, ha egyáltalán van ilyen, és nem csak arról van szó, hogy egyszerűen gyáva az illető. Te szakítottál már valakivel msn-en/sms-ben/telefonon/emailben?? Miért döntöttél így? Veled már szakítottak eképp?? Mit éreztél akkor??

Minden érdekel!!!


2010. márc. 24. 11:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

09:16-os vagyok

Még annyit szeretnék elmesélni, hogy a legutóbbi barátom egyenesen felháborodott azon, hogy személyesen szakítottam vele. Merthogy szerinte ez milyen megalázó már neki, meg én biztos látni akartam, hogy ő hogy szenved, meg hogy hogyan rimánkodik. Meg hogy ez szerinte gerinctelen dolog, msn-en vagy sms-ben kellett volna dobnom. Egészségére.

2010. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

szia!

én se igy terveztem, de kénytelen voltam:(

elmentem két honapra külföldre, itthon hagytama barátomat. e ott beleszerettem eg ymásik férfiba. ugy gondoltam, majd ha hazajövök elmondom neki h ne kelljen telefonban!de sajnos megtudta, igy be kellett vallanom 800kmre tőle, a telefonban:( bozralmas volt, de nem tehettem mást, nem tudtam csak ugy hazaugrani!(a másik férfival együtt maradtunk hálisten másfél éve)19L

2010. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
13:53-as érdekes felfogása lehet az exbarátodnak, nekem az az érzésem, hogyha dobtál volna neki 1 sms-t, akkor meg az lett volna a baja :D
2010. márc. 26. 16:18
 24/24 anonim ***** válasza:

Én nem haragudnék, ha velem levélben szakítana valaki. Sokkal jobb, mint ha csak eltűnik a balfenéken. Ha meg akar kímélni engem és magát a könnyes jelenetektől. Nem értem miért kell ezt zokon venni. Ugyan eddig én hosszabb kapcsolatot mindig személyesen fejeztem be, de egyáltalán nem veszem rossz néven a telefont vagy emailt.


31/N

2010. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!