Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogszabályzós lány. "ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzós lány. "ciki vagy cuki? "

Figyelt kérdés

Főként fiúk válaszait várom... Szóval összejönnétek fogszabályzós lánnyal? Vagy ha már jártok valakivel és kapcsolat közben lesz fogszabályzója, lehet váló ok?

Nem zavar csók vagy orál szex közben?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :P


2010. márc. 23. 20:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok :D
2010. márc. 23. 21:14
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
az ilyen kérdésekre azt szoktam írni, hogy nem tudom gondoltál-e már rá, de nem leszel örökké fogszabályozós...
2010. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
ott tartunk lassan, hoyg már csak az elit hibátlan nőket akarja mindeni... Röhej, hogy egy fogszabályzós lányt megkülönböztetni képesek egyesek. Nem értem a dolgot, ez ugyanolyan mint a szemüveg. Látszik, de nem örök. Ezt kiveszik, a szemüveg meg elhagyható lézeres műtét vagy kontaklencse alkalmazása után. Nőjjetek már fel a kérdéshez! Se ciki se cuki, ez van, ha valaki szeret, azt úgy sem fogja érekelni, hogy 1-2 évig viseled.
2010. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is aranyos, nyugi :)


16/F

2010. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

21:25

Hát őket is akarja mindenki, aki mást mond az vagy hazudik vagy ha nincs ló jó a szamár is alapon van egy kevésbé jó nővel.Egy fogszabályzó bizony már szépséghiba, de ugyan így ha valakinek van 1-2 szeplő az arcán az sem szép, olyannak kell lenni mint a filmekben a sztároknak, na ők az igazi nők, egy nő a szépségről szól!

2010. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
az attol függ hogy áll a csajon :D
2010. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként szép lány, akkor nem érdekel..


19F

2010. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ciki.Adjon már magára!"

Már megis ne haragudj, de szerinted miért hord valaki fogszabályzót? Talán mert azt szeretné, hogy szépen álljanak fogai, ebből pedig az jön le, hogy igenis ad magára és foglalkozik a "hibáival". Persze az más dolog, ha valaki nem ápolja és igénytelen. Az valóban nagyon visszataszító tud lenni. Amúgy szerintem is nagyon aranyos :) Nekem is van fogszabályzóm, de csak éjszakai. Hugomnak ma rakták fel az állandót és így is szép. :) Pláne ha mosolyog, mert nagyon jól áll neki :P

Azt viszont nem tudom, hogy mennyire lehet zavaró :D:)

2010. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
11%
Nem tré csak elektromágnes közelében...
2010. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
11%
nem tré csak elektromágnes közelében...
2010. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!