Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret vagy csak azért van velem, hogy megkapjon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérlek segitsetek nekem. 15 éves lány vagyok, van egy barátom több mint 1 hónapja (persze volt 1-2 nap kihagyás veszekedés miatt), szeretném odaadni neki a szüzességem, de nem tudok arra rájönni, hogy most tényleg szeret vagy csak azért van velem, hogy megkapjon. Én nagyon szeretem, és azt szeretném ha ő lenne nekem az első. Úgy érzem, hogy ő is szeret, de előttem több lánnyal is volt már dolga és ez engem eléggé zavar. Kérlek segitsetek nekem rájönni erre a dologra.
2008. szept. 15. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Valakivel meg kell tenned először, ha úgy érzed, h neki odaadnád magad, akkor mi tart vissza?


Bár elég éretlennek tartalak már csak írásod miatt is.

2008. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem 15 éves korban, egyhónapos kapcsolat után még korai a szex; főleg így, hogy különösen elgondolkodtató, sőt, aggasztó, hogy az az egy hónap rövidke időszak is veszekedésekkel terhelt volt. Mit gondolsz, mi lesz később, ha már most veszekedtek, és ha már most nem vagy biztos abban, hogy bízhatsz benne?

Szerinted ez egy stabil kapcsolat, ahol kölcsönösen megbízhattok egymásban, a tisztelet, szerelem is kölcsönös, és valóban érzed, hogy összetartoztok, ezért meg kell tennetek a nagy lépést? Mert csak ebben az esetben érdemes ám elsőre lefeküdni valakivel, és akkor sem egy hónap után!!! Mindenképpen több idő kell, hogy a bizalom, intimitás kifejlődjön; egy hónap után, ha már nagyon akartok közeledni egymáshoz, inkább még csak "pettingelni" érdemes - fő a fokozatosság, és hogy a szex előtt alaposan megismerjétek egymás testét - ne "akkor" lássátok, érintsétek először egymás nemi szervét, például. Így sokkal jobb lesz a szex.

Ha valaki már egy hónap után sürget egy 15 éves szűz lányt, akkor gyanús, hogy inkább a szex, mintsem a szerelem motiválja. Márpedig ha ez a helyzet, kötve hiszem, hogy figyelni fog arra, hogy Neked jó legyen - márpedig ez kulcsfontosságú ahhoz, hogy jó élmény kötődjön szüzességed elvesztéséhez, ami amúgy is egy elég kiszolgáltatott helyzet, ha csak azért csinálod, mert meg akarsz felelni, és különféle aggályok gyötörnek.

Szerintem úgy fogsz rájönni, mennyire szeret Téged, ha nem nagyon türelmetlen, amiért még várnia kell. Mert ha az a lényeg, hogy szeret, akkor még vár, illetve hajlandó a fokozatosságra. Hogy nem idősebb Nálad, és nem szűz, az nem kifogás, nekem huszonévesen is volt harmincas pasim, aki először egy párszor csak orálisan kényeztetett (egyoldalúan), mielőtt "úgy" lefeküdtünk volna -és ez nagyon jót tett a későbbi kapcsolatunknak. MIndenképp az idő döntené el, hogy bízhatsz-e benne.

Pussz

Hypathia

2008. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor add oda magad ha nem kételkedsz, ha már tökéletesen megbízol benne.És ezt vele kell megbeszélned.
2008. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarok én is lelki fröccsöt adni, mert én is 15 múltam, mikor elvesztettem a szüzességemet. Én elég érett gondolkodású voltam mindig is és szerencsére el tudtam dönteni, hogy a fiú mit akar. 2,5 hónap után "adtam meg" magam és együtt voltunk 1,5 évig. Nem bántam meg, mert nagyon figyelmes volt és ő alapozta meg a "tudásomat", ami nem utolsó szempont! Ennek már 15 éve, de hidd el, nem mindegy, ki az első!!! Sztem várj még 1 hónapot, addig úgyis kiderül mit akar a barátod és ha csak egy kicsi rossz érzés vagy bizonytalanság is lesz még benned, ne tedd meg! Attól, hogy lefekszel vele, nem fog veled maradni! EZ TUTI!
2008. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2008. szept. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!