Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek igaza van?

Figyelt kérdés

Összevesztünk, mert szerinte én nem készülök az emelt érettségire. Az órán a tanár nem hagyja, hogy gyakoroljak rá, sokkal alapabb dolgokat magyaráz az osztály többi részének. Barátnőm szerint nekem kellene a sarkamra állni, hogy engedjen akkor is gyakorolni.


Azt mondja, hogy inkább nem számol velem hosszútávú kapcsolatként, mert egy idő után elmaradok az ő tempójától. Ő már pár hónapja dolgozik, közben tanul, és a tanulmányai végével ki akar menni külföldre. Én is dolgozni akarok, de olyan helyen, ahova kell az érettségi. Azt mondja, hogyha nem állok ki magamért, akkor nem fog sikerülni az érettségi, és így csúszok egy évet, amit neki lehet nem lesz ideje megvárni.


Mondta, hogyha a tanár ilyen, akkor tanuljak szabadidőmben. Én mondtam, hogy a szabadidőmet inkább vele tölteném, erre ő ismét annyit mondott, hogy akkor majd tanulok a saját hibámból, de ő akkor már nem biztos, hogy mellettem marad.


2015. dec. 7. 14:14
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Én szeretem a barátnőmet, és nem akarok mással lenni, csak vele. Nem tervezem elhagyni, sem lecserélni. Neki már kialakult személyisége van, fix baráti köre, nem hiszem, hogy a tanulmányai sokban befolyásolnánk a kapcsolatot. Én pedig oda akarok menni dolgozni, ahol ő dolgozik, szóval ott is együtt lennénk, és én is levelezőn tanulnék.


Én nem akarom elhagyni őt, és életem végéig vele tervezem elélni az életem.

2015. dec. 9. 10:13
 22/25 anonim ***** válasza:

"Én pedig oda akarok menni dolgozni, ahol ő dolgozik, szóval ott is együtt lennénk, és én is levelezőn tanulnék. "


Ebből látszik, mennyire gyerek vagy még és úgy ugrálsz, ahogy a lány fütyül. Közös munkahellyel általában 1 hónapig nem húzzák az emberek. Jó lenne, ha kialakítanád a saját személyiséged, mert lassan ott tartasz, hogy wc-re is vele akarsz menni.

2015. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Miért lennék ezért gyerek? A cége nagy mennyiségben vesz fel embereket, az egyik legnagyobb IT cég Magyarországon. Akkor is ide mennék, ha ő nem itt lenne. Egyébként elmondása alapján nagyon sok pár dolgozik a cégben.

Nem értem ezért miért lennék gyerek. Talán irigy vagy?

2015. dec. 9. 10:28
 24/25 anonim ***** válasza:

Használd már azt a golyót a nyakadon. Nem csak nehezéknek van.


Egyébként szerinted mire vagyok irigy?

2015. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek annyiban igaza lehet, hogy ha úgy érzi, ő a barátnőjével tervezi az életét, akkor vele is marad. Én 4 éve vagyok a barátommal és már egyetemre járunk. Más a körünk, viszont nem különítjük el. Ő is ismeri a csoporttársaimat, én is az övéit. Ugyanúgy tudunk találkozni, minden hétvégén együtt vagyunk és még a tanulás is megy. Ha két ember szereti egymást akkor tényleg azt tudom mondani, hogy mindent meg lehet oldani.
2015. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!