Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne legyek félénk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek félénk?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy ha olyan lánnyal próbálok összejönni aki iránt tényleg érzek is valamit akkor mindig olyan gyenge, gyáva, ügyetlen vagyok. Ha csak csajozok buliba, csak szórakozás kedvéért akkor semmi hasonló tünet nincs.

Szerintetek?

17/F


2010. márc. 22. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Megfelelési kényszered van.

Mielőtt odamész hozzá vagy kezdeményezel, adj magadnak egy percet, sóhajts nagyokat, lassítsd a légzésedet, és készülj fel.Aztán vedd fel a fapofát és képzeld azt hogy nem azért mész oda mert meg akarod szerezni, hanem csak azért hogy kérdezz valamit, vagy csak beszélgessetek.

2010. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem csak az első beszélgetésnél, hanem úgy általában, ilyen vagyok azzal aki iránt érzek valamit.
2010. márc. 22. 10:05
 3/6 Laylah ***** válasza:
szerintem ez természetes. Ilyen a szerelem... de erőt kell venni magadon, a csaj valszeg nem fog kezdeményezni. 20/L
2010. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a lány is zavarban lehet ilyen esetben, nem csak te!Különben szerintem ezzel a kis "ügyetlenségeddel" azt is felmérheted hogy tetszel-e neki!Mert ha vevő rád, elnézi neked,és max. mosolyog egyet rajta.Egyébként ha elkapod a fonalat,és számodra tetsző válaszokat kapsz,nem hiszem hogy néhány mondatnál tovább tartana a zavarod(A hölgyek segítenek ezt megoldani,hidd el!).Minden jót!
2010. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézzél meg egy Jackie Chan filmet, vagy egy Chuck Norris sorozatot, egyből nem fogsz félni.
2010. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rokkerboci válasza:
pua.hu nézd meg, segíteni fog;)
2012. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!