Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy ne legyek félénk?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy nem merek kezdeményezni?félek a vissza utasítástól,félek a kritikáktól,mások véleményétől függök.Szeretném ezt a gátlásomat le küzdeni hogy ne legyek ennyire félénk?
2010. aug. 11. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
neked is ugyanúgy lehet bármiről véleményed, de félj másoktól. a visszautasítástól meg ne félj,mert amit írtál,szerintem még egyszer sem utasított vissza senki. hajrá!
2010. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi.. kimaradt a NE félj másoktól :)
2010. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hat regebb en is ilyen voltam,de aki mer az nyer ... probalkozni kell.nem varhatod,hogy a sult galamb csak ugy a szajadba repuljon.en eppen most lettem kikosarazva azt hiszem es legszivesebben vernem a fejem a falba,hogy hogy a fenebe tudok ilyen hulye lenni.de ez van :D:D:D,remelhetoleg hamarosan ezen is tulteszem magam es jon a kovetkezo pasi.keress ra csajozos/pasizos technikakra a neten.bar ezt csak eloben lehet megtapasztalni ...,fejleszteni,de ott is vannak hasznos tanacsok am :D ... gondolj arra mindig,hogy kitudja,hogy kit szursz el a benazasoddal,marmint,ha nem is probalkozol be :D.a titok kulcsa a gyakorlas szerintem.
2010. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jah es plusz ... sz.ard le masok velemenyet ... es koncentralj a pozitiv dolgokra ... azok erositik az onbizalmadat ... onbizalomnovelo dolgok is vannak neten ... cs rakell keresni ... a google barat ;)
2010. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. aug. 11. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Járj el gyúrni, szépítsd magad, vegyél új ruhákat, nagyobb lesz az önbizalmad.

És igen, le kell szarni. Visszautasítanak? Szard le magasról. Mindenkit visszautasítanak, még a legjobbakat is.

2010. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minek félsz?

Menj csak oda a kiszemelthez és ha elküld akkor meg mi van?

Semmi. Csak az a lényeg hogy ne légy bunkó soha, mert sokan a haverok elött azok.

Ha meg sem próbálod akkor sose tudod meg hogy bejöttél e volna neki.

Ha nem jött össze az első akkor menj tovább, nem tetszhetsz az első embernek, ez az élet rendje.

2010. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát figyelj, nem kell betojni... ne függj mások véleményétől, ha magadnak megfelelsz akkor nincs gond, emúgy meg nyugodtan próbálkozz, meg minden... h ezeket a gátlásokat leküzd, kezd mondjuk azzal h reggelenként tükör előtt mondod magadnak: jó csaj/ pasi vagyok, leszarom h mások mit mondanak... haweromnak is ez volt a baja mint neked, és ezzel a "trükkel" sikerült leküzdeni, ezután 2 héttel már volt bnője
2010. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!