Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kikészít már ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kikészít már ez az állandó titkolózás!

Figyelt kérdés

Van már lassan 5 hónapja egy barátnőm.15 évesek vagyunk mind a ketten.Tudni kell a szüleiről,hogy nagyon nagyon konzervatívak.Értem ez alatt pl azt-ami jelen esetben a gondot okozza-,hogy nem engednék hogy barátja legyen,mert ez még korai,meg hogy az ő korukban ilyenkor még homokoztak meg blablabla....a szokásos dumák.Így aztán nem is tudnak arról,hogy a kicsi lányuknak van valakije..Mert ez a kicsi lány nagyon fél tőlük.Oka ugyan nincs rá,hogy féljen tőlük,de nem meri elmondani nekik,hogy figyeljetek,van valakim.Nem akarja,hogy még jobban kiakadjanak rá,most épp rendeződött a helyzet,úgy nagyjából.De nekem már kezd elegem lenni abból,hogy állandóan féljek,hogy vajon mikor bukunk le,és az állandó hazugságokból...én nem akarok hazugságban élni! Mert így abban élünk,mind a ketten,hogy állandóan hazudik a szüleinek,hová megy,és miért megy haza 1 órával később esetleg..A hazugságot meg utálom.Próbáltam megmondani neki,hogy mondja el nekik,ne féljen,de hajthatatlan..én meg már kikészülök a sok hazugságtól! Nagyon szeretem,nem akarom elhagyni emiatt,de ha ez még sokáig így megy,lehet,hogy ez be fog következni,sajnos.

Mondjatok kérlek valami használható ötletet,hogyan lehetne ezt megoldani,a szakításon kívül!

És bocsánat,hogyha túl kusza lett,fáradt vagyok kissé,így nem nagyon megy a fogalmazás! De remélem,azért értitek!

Köszönöm!


2010. márc. 19. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Odaálltok a szülők elé, hahó még gyerekek vagyunk de egymásba szerettünk. Nem akarunk világgá menni, úgyhogy tessék szives lenni rábólintani a kapcsolatunkra, igérjük nem megy a suli rovására. Ámen.
2010. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ámen? Vagy inkább valamelyik lekever nekem is,és a barátnőmnek is egy pofont :) Ha ez ilyen egyszerűen menne,nyilván nem tettem volna fel itt a kérdést.
2010. márc. 19. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem megoldás az örök titkolózás, nem lehet a végtelenségig takargatni. A konzervativizmusuk odáig terjed, hogy még csak át se mehetsz hozzá mint "fiú"?
2010. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!