Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért azok a srácok tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a srácok tetszenek a csajoknak, akik majdnemhogy női ruhákat hordanak és úgy beszélnek-viselkednek mint az utolsó büdös parasztok?

Figyelt kérdés
Én pl egy tök normális srácnak tartom magam, a barátnőm néhány hete szakitott velem egy olyan tahó miatt, akire pont illik a fenti leírás(napisz*ron csak pózerként emlegetik az ilyet). Lányok nektek komolyan ez a gyökér stilus jön be? És ráadásul egyre több ilyet lehet látni, minden divatmajom igy akar kinézni. Van még egyáltalán olyan 15-17 éves csaj akinek nem ez a stilus tetszik?
2010. márc. 15. 21:11
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

21:33 jaja :D eddig találtunk 1-et aki 15-17 között van

még a világot is megváltjuk xD

2010. márc. 15. 21:58
 22/29 anonim ***** válasza:
Ugyan 18 vagyok, de 15-17 éves koromban is ugyanez volt a véleményem,mint most,valahol föntebb már leírtam,szóval engem is beleszámolhatsz:D
2010. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

akk 2 :D

elképesztő x'D

2010. márc. 15. 22:12
 24/29 anonim ***** válasza:
41%
Én is ilyen csaj vagyok. Nem szeretem a bu.zis pasikat. Sztem a normális öltözködés 1 pasinál:farmer,vmi színes felső(nem rózsaszín!!) ,meg sportcipő. Az én barátom is ilyen, és ettől férfias. DE viszont az ápoltságot fontosnak tartom: borotválkozás(hónalj, mellkas, ott lent) ,havonta fodrász, fürdés naponta, tiszta ruha, dezodor..stb.. 19L
2010. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem azért különböztessünk meg két dolgot:

- az egyik az, hogy valaki divatosan szeret(ne) öltözködni és kinézni

- a másik meg az, hogy valaki ezt túlspilázza.


Igazából sosem az aktuális divattal van a baj, szerintem a mostanival sincs, és szerintem attól még nem búza egy srác, ha csőgatyát hord meg passzos pólót. Ha a nőknek 12-től 60 éves korukig szabad (és megszokott) mindig az aktuális divat szerint öltözködni, sőt elvárt, akkor a fiúknak miért nem? Ha a trapéz csípőgatya volt a divat, azt hordta a tinilány is, meg a 45 éves nő is – azzal a különbséggel, h a tinilányé azért tinis stílusú volt. Most bejött a csőszárú csizmával - hordja tini, huszon- és harminc- és negyvenéves. Fiúknak miért kéne öt-tíz évvel ezelőtti cuccokban járni, meg jellegtelen szabású farmer + bő pamut T-shirt kombinációban? Pedig ez az elvárása a lányoknak, pláne, ha 20 fölött van a pasijuk, akkor már ne kövesse a divatot, legyen konzervatív, mert az a férfias.


Az más kérdés, hogy a divat túllihegése az nevetséges egyedeket eredményez: ugyanígy járnak az agyonkörmözött, szolizott, pics*sodott plázamacák, meg ezek a fiúkák, akik rózsaszín flitteres pólót meg szegecses övet meg légynapszemüveget hordanak, és csokibarnák. Nem az a baj, hogy követik a divatot, hanem, hogy túlpörgetik, ízléstelenné teszik. De én kikérem magamnak, hogy ezekkel egy kalap alá vegyenek, csak mert én is szűkszárú gatyát, szűkebb szabású pólókat meg tornacipőt hordok, és 55 kiló vagyok.


Egyébként meg hülyeség azzal jönni, hogy újabban mi búzás, meg nőies, csak nézzétek meg, mi volt a divat a 70-es években (pl. full s*eggre-f@szra feszülős trapézszárú a fiúknak, hasig kigombolt inggel), vagy a 80-as években, amikor bejött a popirányzat (feszes, mogyorótörő csőfarmer, fényes, szegecses bőrkabát stb.). Csak a 90-es években lett mainstream - az amerikai rappereknek meg kosarasoknak köszönhetően -, h az a férfias, ha a hat számmal nagyobb, nagyzsebes undorító farmer rottyosan lóg a csávókon (plusz jéghokimez).

2010. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat,de én egy 17 éves lány vagyok.undorodom az ilyen fiúktól,akik vasalják a hajukat,nagyon menők,pózolnak májvippen,közbe mind ugyanúgy néz ki,ezek nem férfiak ezek kisfiúk.Egy férfi legyen férfias,de ezek ezzel a külsővel nem ezt a hatást keltik.És énis elvagyok képedve h a lányoknak ez a fajta ember jön be.
2010. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

21vagyok, de utálom őket! Eddig is utáltam...


21nem sokkal több a 17től:D:D

2010. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Tessék, most akkor miről beszélünk?


1978-as tévéshow, ABBÁval, Olivia Newton-Johnnal meg Andy Gibbel (akinek a három bátyja a Bee Gees, de ő maga szólókarriert csinált). Nézzétek meg 3:30-tól, milyen cuccban van, nyaklánccal, hajjal! Még a cipője is magassarkú (akkoriban férfiaknak is az volt a divat). Magas hangon énekelt. És a nők szexbálványa volt, többet dugott, mint fél Magyarország, Victoria Principal volt a nője.


http://www.youtube.com/watch?v=hhW68WE8F8s&feature=related


Szóval baromság ez a "csak mostanra korcsosultak meg búzásodtak el a fiúk a divattal" duma. Csak a közelmúltat is ismerni kéne, legalább divatszinten.


Megjegyzem, a szőke abbás csajon meg ott a mai divatmánia, a leggings.

2010. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

MINDEN nap felidegesítem magam az ilyen fiúkon, nekem hányingerem van tőlük!

én a férfias, nem metroszexuális fiúkat szeretem.

16,5/l

2010. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!