Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért azok a srácok tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a srácok tetszenek a csajoknak, akik majdnemhogy női ruhákat hordanak és úgy beszélnek-viselkednek mint az utolsó büdös parasztok?

Figyelt kérdés
Én pl egy tök normális srácnak tartom magam, a barátnőm néhány hete szakitott velem egy olyan tahó miatt, akire pont illik a fenti leírás(napisz*ron csak pózerként emlegetik az ilyet). Lányok nektek komolyan ez a gyökér stilus jön be? És ráadásul egyre több ilyet lehet látni, minden divatmajom igy akar kinézni. Van még egyáltalán olyan 15-17 éves csaj akinek nem ez a stilus tetszik?
2010. márc. 15. 21:11
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
jöhet még válasz :D
2010. márc. 15. 21:24
 12/29 A kérdező kommentje:
21:24 hol láttad leírva h én nem tetszem a csajoknak?
2010. márc. 15. 21:25
 13/29 anonim ***** válasza:
Fúj...Ez röviden a véleményem róluk:D Nem tudom,én nagyon sok olyan lányt ismerek (magamat is beleértve),akiknek nem ez tetszik. A férfiasság sosem "megy ki a divatból". És ha belegondolsz,sok félénk lány van,nekik meg pont egy határozott,férfias társra van szükségük,aki megvédi őket:) Próbálkozz ilyen lányoknál.Nekik nem mégegy lány kell maguk mellé...Tapasztalat,ugyanis én is ilyen vagyok:D Na sok sikert:) 18/L
2010. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
ez azt jelenti h megpróbálkozhatok nálad is? :D:D
2010. márc. 15. 21:28
 15/29 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok vak,de nem látom,hogy olyat írtam volna:D De tudod,próbálkozni lehet.:D
2010. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"Tetszem a csajoknak. Ne bennük keresd a hibát, hanem magadban"

ezzel akk mit is akartál mondani?

2010. márc. 15. 21:33
 17/29 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm sem a pózereket szereti. De én sem értem, hogy mit esznek azon, ha valaki b*zinak öltözik.. Elbaxott társadalom. ennyi. Van még értelmes lány nugi.;) és sok sikert, hogy találj egyet.

17/F

2010. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Igen van még olyan csaj. ÉN

17/L

2010. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
vééégre vki :D
2010. márc. 15. 21:51
 20/29 anonim ***** válasza:
én megmondtam, hogy van még :D (21.33)
2010. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!