Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért azok a srácok tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a srácok tetszenek a csajoknak, akik majdnemhogy női ruhákat hordanak és úgy beszélnek-viselkednek mint az utolsó büdös parasztok?

Figyelt kérdés
Én pl egy tök normális srácnak tartom magam, a barátnőm néhány hete szakitott velem egy olyan tahó miatt, akire pont illik a fenti leírás(napisz*ron csak pózerként emlegetik az ilyet). Lányok nektek komolyan ez a gyökér stilus jön be? És ráadásul egyre több ilyet lehet látni, minden divatmajom igy akar kinézni. Van még egyáltalán olyan 15-17 éves csaj akinek nem ez a stilus tetszik?
2010. márc. 15. 21:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Van. Ismerek is kettőt (az egész országban kettőt).
2010. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 17, de amikor az voltam, nekem akkor is a férfias férfiak tetszettek, férfiruhában. És ha más lett volna a divat, akkor is. És még most is a férfias férfiakat szeretem, akik kívül-belül azok, van önbizalmuk, intelligenciájuk...
2010. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

21:14 az már mennyiség :D

21:15 én is erre törekszem, hogy próbáljak jól kinézni, de mégis úgy nézzek ki mint egy férfi

2010. márc. 15. 21:16
 4/29 anonim ***** válasza:

hidd el h van :) ne keseredj el, nekem se tetszenek az agyonszolizott, hú de menő gyerek vagyok típusuak:)

ehhez meg kell találni a megfelő lányt, ami nehéz de el fog jönni :)

nem biztos h külsőből kell ítélni, mert ha magamból indulok ki akkor van mikor úgymond "pi*ásan " nézek ki, de belül egy normális lány vagyok (hozzáteszem nem nagyon bulizok, riktán iszom és cigi meg mx buli alkalmával)évi 3-4 buli ennyi

nézz körül a környezetedbe, olyan lányok akik nem minden pénteken rúgnak be stb... azok között sztem nagyobb eséllyel találsz olyat amilyent leírtál:)

sok sikert :)

18/L

2010. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

most ez a kor divatja. mikor énvoltam 17 szerencsére még nem ez a szar stílus hódolt a pasik körében. de amúgy csak most ilyenek, majd ahogy fejlődnek abbahagyják, sőt cikinek is érezhetik.

24L

2010. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Na, meg is találtuk azt a kettőt:D

első voltam

2010. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én se szeretem az olyan srácokat.Sajnos most ez a divat:/

Nekem is a férfias férfiak jönnek be inkább. Azokon tényleg van mit szeretni.

2010. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Én nem nem szeretem őket... Én UNDORODOM az ilyenektől - és ez még enyhe kifejezés :S

17/L

2010. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

21:19 nem adom fel, és a volt bnőmről is azt hittem normális, erre tessék..:D

pedig a legtöbb csaj ismerősöm helyesnek, jóképűnek tart mégis összejönnek ilyen üresfejűekkel..kár :/

2010. márc. 15. 21:23
 10/29 anonim ***** válasza:

Normális ruhákba járok, rövid hajam van, izmos vagyok nem vasággyal húsz kiló, nem vagyok különösebben paraszt. :D

Tetszem a csajoknak. Ne bennük keresd a hibát, hanem magadban.

2010. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!