Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedek igy vele?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Még nem csókolóztam úgy igazán...mármint még nem volt nyelves...

Nincs pasim de van 1 srác aki már több mint 1 éve tetszik. Volt már olyan hogy megpróbált lesmárolni vagy ilyesmi de én elfordultam :| Nem értem hogy miért viselkedek igy vele...pedig nagyon bejön a srác...:|


2010. márc. 13. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán akkor szeretnél vele csókolózni, ha már kapcsolatban vagytok.
2010. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
legközelebb ne fordulj el, mert lehet h már többször nem fog próbálkozni és akk te leszel szomi
2010. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne félj!!! Én is féltem egy kicsit az elsőtől, de utána megtudtam, hogy semmi extra!!! persze nagyon jó de félni azért nem kell tőle!! Meg talán lehet, hogy kéne beszélned erről vele.
2010. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak félsz vagy jobban hajlanál felé, ha együtt lennétek a sráccal.. de mivan, ha ezzel a csókkal kezdődik meg a kapcsolatotok?:)
2010. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy mostmar van baratnoje :( :( :(
2010. márc. 13. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
18:53 vagyok. Miközben járt a barátnőjével akkor akart veled smárni? vagy nem? mert ha nem akkor lehet, hogy ennek annyi. De nem igazán ismerem a történetet. Szerintem először is döntsd el, hogy mit akarsz! Mert eléggé bizonytalannak tűnsz!
2010. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem volt baratnoje....es joban is voltunk meg minden. De most miota van baratnoje mar alig besz :(
2010. márc. 13. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerintem jobb ha elfelejted. De megpróbálhatod, de ha megint elfordulsz előle, akkor kár erőltetni ezt az egészet. Nézz más fiú után. :)

18:53 voltam.

2010. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!