Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért viselkedek így vele?

Miért viselkedek így vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályból, akit kedvelek. De mindig amikor vele beszélek olyan flegma, unott vagyok és talán túl őszinte is néha.. (például megmondom neki ami nem tetszik vagy ilyesmi. De ezen soha nem sértődik meg...) Egyszer amikor kémia órán mellé ültem, megkérdeztem, hogy oda ülhetek e és olyan furcsa érzésem támadt. Zavarba voltam. Egész végig tisztára zavarba voltam, flegma és unott. Mintha akaratom ellenére is elakarnám taszítani magamtól... Az a fura, hogy mással nem szoktam így viselkedni. És ami ennél is furcsább volt, az óra végén azt mondta, hogy jó volt mellettem ülni...


Köszönöm annak, aki elolvasta és válaszol rá!


15/L


2010. dec. 18. 19:10
 1/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
kicsit összezavartál...lány vagy és zavarbajössz ha egy lány melett ülsz? O.o ez kicsit fura.. de amm sztem csak azért vagy ilyen vele mert örülsz hogy végre valakinek elmondhatod mit gondolsz igazából és nem szípítesz mindent..
2010. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán zavarba jöhet akkor is, ha kizárólag a fiúk jönnek be neki. Pl. mert az a lány kiegyensúlyozottabb vagy "dominánsabb", határozottabb a fellépése.

Nyilván máskor komfortosan érzi magát (a többiekkel), de ez a lány más ő kihívást jelenthet.

Az is lehet, hogy csodálja őt valamiért.


Érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy miért akarod elhatárolni magad tőle. Szerintem itt többről van szó, minthogy végre őszintén, mellébeszélés nélkül beszélhetsz valakivel. Nem mersz megnyílni, azért vagy flegma. Vagy pedig elégedetlen vagy magaddal és próbálod magad menőbbnek beállítani.


De amúgy jó lenne tudni, hogy vonzódsz-e a lányokhoz vagy sem. Csak mert akkor kicsit más a helyzet.


Mindenesetre még most kellene lépned az ügyben, amíg elviseli a stílusodat és nem lépett le. Próbálj meg erőt venni magadon és normális stílusban beszélj vele.

2010. dec. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ó nem, nem kiegyensúlyozottabb nálam, sőt... De az igaz, hogy csodálom valamiért. Az is igaz, hogy nehezemre esik megnyílni. Talán, mert kedvelem, megakarok neki felelni és ezért jöhetek zavarba sokszor és talán pont ezért nem tudok előtte megnyílni teljesen. (Hú de bonyolult...)

Egyébként nem vonzódok a lányokhoz.


"Mindenesetre még most kellene lépned az ügyben, amíg elviseli a stílusodat és nem lépett le."


Nos, amikor azt mondta, hogy jó volt mellettem ülni, nem ironikusan és nem is úgy mondta, hogy nehezére esne elviselni a stílusomat. (persze nem voltam bunkó vele) Hanem őszintén és mosolyogva mondta a szemembe..

2010. dec. 19. 18:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg ha úgy vesszük nem vagyok vele mindig ilyen flegma, de általában zavarban vagyok. Néha túl játszom az agyam, néha én is elszégyellem magam, hogy milyen hülyén viselkedek... Tehát kedvelem, de kellemetlenül érzem magam vele, a fentebb leírtak miatt.
2010. dec. 21. 15:30
 5/6 A kérdező kommentje:

Hú ez egy elég régi kérdésem.. :D Nem tudom mért írok most ide ennyi idő után. Úgy se olvassa már senki..

Azzal kapcsolatban, hogy azt írtam teljesen konkrétan, hogy nem vonzódok a lányokhoz... háhh na persze.. :D Csak akkor még fogalmam sem volt... Sok mindenre választ kaptam azáltal, hogy erre rájöttem.. Nem azt mondom, hogy a fentebb leírtaknak semmi szerepe nincs az egészben, de ahogy kezdtem rájönni, hogy a lányokhoz való vonzalmam befigyel a képbe, egyre letisztultabbak lettek a múltbéli dilemmáim is.

Csak ennyit szerettem volna ide írni még cirka 2-3 év után. :D

2013. ápr. 27. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
;-)
2013. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!