Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal most leszünk 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal most leszünk 10 hónaposak és még szűz vagyok. Ha egy évesek leszünk akkor akarom magam "odaadni". Nem korai akkor?

Figyelt kérdés
Szerintem nem korai, én teljesen megbízom benne :)...Bár sokan mondják h ne siessem el :S...meg ilyenek.Szerintetek nem korai akkor?jah és kicsit izgulok h nem a cseszem el :S:S
2008. szept. 8. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne agyalj arra hogy mikor hol...hogyan...az elrontja ez egésznek a varázsát. persze átkell gondolni, de ne kösd dátumhoz, mikor majd úgy érzed megteszed. sok sikert:) ÜDV
2008. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

oksa :9...köszi szépen :)

én is ugy gondoltam hogy nem kötöm dátumhoz csak annak a környékére :)...

2008. szept. 8. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szabad ennyi idő után úgy elmenni egy randira, hogy na akkor most még biztosan nem adom oda magam. Akkor tedd meg,amikor elkap a hév, úgyérzed,hogy már nagyon kívánod a párod és készen is állsz a szüzességed elvesztésére.Ne tartson vissza mások véleménye vagy az a dátum,amit előre kitűztél magad elé.Nem tudom hány éves vagy,de ha mondjuk 16 elmúltál,akkor 10 hónap után ne mondja neked senki azt,hogy elkapkodtad! Más 14 évesen vagy korábban lefekszik a pasijával 2 hét után,vagy a volt pasijával csak úgy,mert nem bírja elviselni,hogy MÉG MINDIG szűz.Te úgy látszik azok közé tartozol,akik szerencsére nem így gondolkodnak :)
2008. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg jól mondják az előttem szólók is,hogy ne tűzd ki a dátumot,mert lehet,hogy majd bestresszelsz,hogy jézusom vajon milyen lesz,és elmegy az egésznek a varázsa.

Mi a barátommal elmentünk az első közös nyaralásunkra/ majdnem egy évesek voltunk már/,és oda terveztük,és mégsem jött össze akkor,mert ő is tiszta ideg volt,meg én is egy kicsit féltem. Pont ez volt a baj,hogy úgy mentünk el,hogy majd ott megtörténik.

Aztán egyszercsak spontán jött a Nagy Nap:), nálunk voltunk, és megtörtént.

Szerintem nem fogod elkapkodni, 1 év az hosszú idő.

2008. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem dátumhoz kötött sem évfordulókhoz. én a barátommal 16 hónapja vagyok együtt lassan és még mindig nem érzem úgy h itt lenne az ideje. midnen esetre csak javasolni tudom h pettingeljetek sokat! amúgy 16 éves vagyok. ha a barátod megért és vár akkor is csak akkor tedd meg ha 100%osan akarod.. hja és én is az 1 éves fordulókon akartam, de mondtam neki h sajnos még nem fog menni. megértett. szóval sok siker majd ;) és gumit használjatok! :P
2008. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

Én is úgy voltam vele, hogy na majd ha itt laszik nálunk, amikor szülők lelépnek, előttünk az egész éjszaka stb.. Aztán egyik nap már nem bírtam magammal, spontán történt meg az egész. Jobb is, mert ha az első együttalváskor lett volna, akkor előtte 2.3 nappal tiszta görcs lettem volna h jaj mi lesz..

2008. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!