Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék a barátommal lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a barátommal lefeküdni. 2hónapja vagyunk együtt és szeretjük 1mást. Szűz vagyok még de ő már nem. Hogyan kezdeményezzek először? Vagy várjam míg ő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Tudom sokan mondják hogy ez jön magától, de azért mégis érdekelne.
2008. aug. 17. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárni, te is nyugodtan kezdeményezhetsz. Szerintem a tett többet mond 1000 szónál... :)
2008. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan a helyzet nyugodtan kezdemenyezhetsz te is...szerintem ez tetszene is neki...Nem szamit ha szuz vagy vagy nem...a kezdemenyezes lehet a tied,a tobbi "nehezebb" dolgokat bizd ra..:)
2008. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és vmi ötlet.. hogyan?? (1párat szivesen meghallgatok) amúgy köszi a gyors válaszokat =)
2008. aug. 17. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaaj.. hát például egy durvább petting tök jó célzás :)


Miii, például, úgy jött az egész, hogy kölcsönösen közöltük egymással egy-egy durvább petting alatt, hogy "leakarok veled feküdni". Aztán meg is tettük. Nagyon akartuk.

2008. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mássz rá, nincs abban mit szégyelni. Ha csak egy darab fa vagy szex közben az senkinek sem jó. Középkorban volt az divat, tegyük már túl rajta magunkat...
2008. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan mondd meg neki, hogy kivánod, és le akarsz vele feküdni. örülni fog, nem kell mitől félni. vagy pedig csak hivd be a szobádba, legyen rajtad szexis fehérnemű, érteni fogja.
2008. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, meddig jutottatok eddig a petting terén, de mindenképpen menj túl egy lépéssel ezen a határon. Ha még azt sem csináltad, akkor pl. csókolózás közben nyúlj az inge alá, és simogasd a mellkasát, aztán simogasd óvatosan a szerszámát a nadrágon keresztül, vagy ha ez már megvolt, akkor nyúlj be a gatyóba, és úgy natúre fogdosd. Ha veszi a lapot, és hasonló ruha alá nyúlkálásokkal viszonozza, akkor lehet vetkőztetni.

Valószínű, hogy már ő is majd megveszik a szexért, csak fél belevágni, mert azt hiszi, hogy te félsz a szextől. Akkor meg csak utalnod kell rá pár odanyúlással, és átveszi a kezdeményezést.

2008. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!