Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tesz fel közös képet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tesz fel közös képet?

Figyelt kérdés
6hónapja vagyunk együtt, már többször említettem neki, hogy örülnék neki, ha tenne fel közös képet a netre ( persze ő is regisztrálva van iwiwre, myvipre, Én is) Nekem van kb 2-3 közös kép fent, neki egy sem. És már kértem szépen, h tegyen fel, de nem akar, azt mondta, h ő nem foglalkozik ilyen dolgokkal. De nekem akkor is jol esne, olyan gáz, h párkapcsolatban vagyunk és csak nekem van feltéve közös kép. Vagy legyen neki is és nekem is vagy egyikönknek sem... :( Amugy tudom, h szeret, folgalkozik velem és rendes, aranyos, figyelmes velem szemben.. de nem értem, h képet miért nem tesz fel??? Sok ismerősömnek is ott van a barátja/barátnője mindkettőjüknek van fent közös kép nem csak az egyiknek... :( mit mondhatnék még neki? miért nem teszi fel? segítsetek légyszi :(
2008. szept. 7. 17:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) tudom, h nem olyan nagy probléma... :) de akkor is jól esne... és köszönöm a tippeket is :) lehet hagyok még neki időt... vagy nemtudom.. :P de tényleg köszi mindent :)
2008. szept. 8. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!