Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttam olyan kis ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam olyan kis ajándékot hogy egy üvegkocka belsejébe bele lehet glavíroztatni egy közös képet és egy dátumot. Szerintetek ez jó ajándék?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett, és arra godoltam hogy bnőmnek ezt vennék karácsonyra. Egy közös képet a belsejébe és egy dátum amikor összejöttünk:) Kinek mi a véleménye?
2008. dec. 8. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol dolgozom,az áruházban árulnak ilyet. 10-15 ezer között mozog az áruk. Hát szerintem ennyiért sokkal jobb ajándékot is lehet találni. Én nem örülnék ilyennek. Persze ezt csak én gondolom.
2008. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó ötlet mindig eszébe jutsz majd róla!
2008. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is klassz
2008. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8 ezer ft-ba kerül. És sztem nagyon jó kis ajándék.
2008. dec. 8. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!