Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiraktok közös képet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiraktok közös képet egy közösségi oldalra a párotokkal, barátotokkal, mit írtok a kép alá?

Figyelt kérdés

Szép idézet is jöhet ( de ne túl " nyálas " és ne olyan, amiből az derül ki, hogy nagyon odáig vagyok érte ), meg akármi jöhet!


köszi a válaszokat!


2009. ápr. 21. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szeretni egyet, szeretni hűn, szeretni szívből sohasem bűn!

:]

2009. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én simán csak egy szivet,vagy azt h "édesemmel" vagy az aktuális becenevét vagy h "egy jóó nap:$ " az idézeteket annyira nem szeretem:S
2009. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vmi poénosat, nem snassz dolgot.
2009. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"hülyével vagyok" :)
2009. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az első idézet nagyon aranyos, ha tudtok még olyat, szivesen fogadom :))

Utolsó előtti válaszolótól kérdezem, hogy pl. mire gondolsz? :)

Utolsó válaszolón jót mosolyogtam, köszi :D

2009. ápr. 21. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak egy szívet és a becenevét.
2009. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bár nem én irtam, de a "hülyével vagyok" egy hires pólófelirat. csajoknak csinálják, és van rajta ez a felirat, meg egy nyil, ami balra mutat, mivel ugye elvileg a pasi szokott a bal oldalt menni. elég vicces, plána, ha a pasin is van valami hasonló póló, pl egy jobb nyilas "dugnám" vagy hasonló felirat :D
2009. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jaaaj, tényleg!! :D Láttam már ilyen polot, csak hirtelen nem esett le :D Köszi, hogy leírtad :D
2009. ápr. 21. 22:27
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ne tudja senki, ne értse senki, hogy miért"


Sokan nem értik, hogy miért meg hogyhogy azzal vagyok, akivel, és hogyan viselem (egy meglehetősen gyagyás emberről van szó), de én nagyon nagyon szeretem őt, ezért ezt írtam ki :)


Illetve egy másik fölött az van h "Nagyon szeretem"

2009. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy másik kép fölött nekem az van kiírva, hogy: "Ő az, akiért érdemes élni <3 :)))" De szoktam kiírni dalszöveget is, hazai hip-hop előadók jókat mondanak. :P Pl Riddler - Kicsimnek, Mes - Kincsem, Children of Distance - Tökéletes pillanat.


(Az első voltam.)

2009. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!