Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez? Mikor barátomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Mikor barátomról meg rólam közös képet csinálnak, akkor mindig hülye fejet vág.

Figyelt kérdés

Félrehúzza a száját, nem mosolyog, elnéz, pislog... nem bújik közel hozzám...Velem olyan feszengős, meg mintha haragudna rám, vagy fél, h kiteszem egy közösségi oldalra, és akkor juj, meglátják velem...:S

A képeken sosem látszik, hogy ő szeretne egyáltalán.

Ez engem nagyon zavar, mert a családjával meg a haverjaival mosolyog, azokon a képeken életre való.


2010. máj. 3. 11:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ne gyertek azzal, h ez micsoda probléma..

mert az ember a képeken látja igazán h milyen róluk az összkép, meg h hogy néznek ki együtt, és rossz h nem merem sehova se kitenni a képeket, mert félek, h vki azt mondja h nem is boldog velem a párom...

2010. máj. 3. 11:08
 2/13 anonim ***** válasza:
nem egyszerűbb megkérni hogy csináljatok normális képet magatokról??? :D
2010. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az én barátom is szokott ilyet csinálni. aztán amikor azon nyavalyott, h inkább a kiskutyámat rakom ki háttérképnek, akkor mondtam neki, h jó, tessék akkor késziteni 1 közös képet, amit majd kirakok. erre nem volt képes felkelni az ágyról.. ok, mondtam, akkor nincs kép, és kész. aztán amikor megint nyavalygott a közös kép miatt, akkor végre megcsinaltuk.
2010. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, h normális fejet vágjon, v olyat,a hol látszik egy kicsikét is, hogy szeret. Azt mondta h róla nem lehet jó képeket csinálni. (mkiről lehet)

Könyörögni kell neki egy képért, de ha a haverjairól van s zó, akkor azokról annyi képük van, h még.. Azokon kis mosolygós, jókedvű.



nem értem...

2010. máj. 3. 11:13
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
sztem nem te vagy az igazi neki, és neked se ő az.. :S
2010. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és én is szoktam érdekes fejeket vágni. :) Ez jó poén. No, persze, ha megdorgálnak, akkor tudok normálisan is viselkedni egy képen.

Azt, hogy szerelmes-e belé valószínűleg csak ti tudjátok. Nem a képeken múlik.

Ha a hétköznapokban érezteti ezt veled és csak a képeknél van gubanc, akkor nyugodt lehetsz. Ha a hétköznapokban is így viselkedik, akkor keress egy olyan fiút, aki igazán boldoggá tesz.

2010. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Speciel rólam se lehet jó képet csinálni, lehet ő is ilyen, vagy csak nem szeret fényképezkedni éppen ezért, mert nem lehet róla jó képet csinálni.
2010. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de ez nem stimmel. mkivel tud normális fejet vágni, cska velem nem?!
2010. máj. 3. 11:48
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Ezt a ge*ci szar kérdést, a kur*vaanyját!
2010. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magával elégedetlen, és pontazért vág hülye fejet, mert ennek a képnek "súlya" van, és akkor naná, hogy nem sikerül jól.
2010. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!