Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez? Mikor barátomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Mikor barátomról meg rólam közös képet csinálnak, akkor mindig hülye fejet vág.

Figyelt kérdés

Félrehúzza a száját, nem mosolyog, elnéz, pislog... nem bújik közel hozzám...Velem olyan feszengős, meg mintha haragudna rám, vagy fél, h kiteszem egy közösségi oldalra, és akkor juj, meglátják velem...:S

A képeken sosem látszik, hogy ő szeretne egyáltalán.

Ez engem nagyon zavar, mert a családjával meg a haverjaival mosolyog, azokon a képeken életre való.


2010. máj. 3. 11:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem Chandler Bing véletlenül az illető?:D
2010. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem:D
2010. máj. 3. 13:44
 13/13 anonim válasza:
pedig gyanús:) amúgy szerintem félénk lehet, és csak kéreti magát,esetleg nincs megelégedve magával, én is mindig mondogattam barátnőmnek hogy ne rakjon ki sehova :P
2010. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!