Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van párotok, akkor vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párotok, akkor vele közös képet raktok ki a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért?
2010. márc. 24. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, már egy hónap után kitettem a közös képünket, hogy jelezzem, megtalált a szerelem, boldog vagyok a párommal és azért, hogy ne írogassanak rám lúzerek, hogy ismerkedni akarnak:D
2010. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van párom. Nem soká másfél évhez érünk. De közös kép egyikünknél sincs kinn. Viszont elrejtve van róla kép nálam, ő meg be se lép ilyen oldalakra. :D

S mi az oka? Egyszerűen nem tartom elengedhetetlen feltételnek az oldal használatához. Meg aztán ki miatt akarnám kirakni? Mások miatt, mert mindenki kiteszi a közös képeket? Vagy magam miatt, mert fontos nekem? Magam miatt ott van róla egy egyszerű kép, mások meg nem érdekelnek. :D

24/L

2010. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a párommal 3 hónapja vagyok együtt.. és nálam és nála is kint vannak a közös képeink..

És azért.. mert az én véleményem az h szerelmes vagyok.. és ezt az egész világ előtt így feltudom vállalni .. és megtudom mutatni h ő van nekem.. és h boldogok vagyunk..

Meg persze az is fontos.. h így legalább leszállnak rólam az ilyen idétlen hódolók..

2010. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 éve együtt vagyunk,ő fennvan iwiw,myvip,myvipre sztem 1 éve senki nem lépett be,iwiwjére én szoktam párhavonta leveleketnézni felmenni,egy kép sincs neki,meg adat se sok,más közösségi portálon nincs fenn

nekem iwiwen is meg myvipen is van kinn jópár közös kép,bár vagy 2 éve nem frissitettem egyiket se,myvipre honapok ota be se léptem:D


kit érdekel?

2010. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj ide nyuszkó, ha kimered tenni a képeinket MyVipre leharapom a szemérem ajkad.
2010. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!