Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom legénybúcsúba ment,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom legénybúcsúba ment, hogyan gyűrjem le az aggódásom?

Figyelt kérdés
A Balatonra mennek kb 10-en, holnap jönnek haza. Tudom, hogy nem csalna meg sose, együtt lakunk és szeret engem, meg nem lesz táncoslány se, csak inni fognak meg a vőlegényt "szívatni", de akkor is van bennem egy kis félsz. Legszívesebben óránként felhívnám, de tudom, hogy azzal csak zavarnám, nem akarom hogy házisárkánynak gondoljanak. Mit csináljak, hogy ne legyen bennem ez a rossz érzés?
2015. aug. 22. 11:07
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Gratulálok az itteni színvonalhoz, látom szövegértő olvasásból senki nem ment át az általános iskolában... Leírom akkor még egyszer, a gyengébbek kedvéért.


NEM(!!!!!!!) lesz se táncoslány, se prosti, se örömlány, se semmi, mivel NEM ilyen jellemű emberekről van szó, akik otthon nem kapnak meg valamit és most akarják gyorsan bepótolni! Ja, és nem olyan sunyi, bunkó kis papucsállatkák ezek az emberek, hogyha lenne is, akkor féltve őrizve kéne titokban tartani, mint amikor az 5 éves kisgyerek nem mer az anyja elé kerülni amikor valamit rosszt csinált.


Úgyhogy le lehet szállni erről a témáról, mert baromira nem ezért írtam ki a kérdést, meg azért, hogy itt emberkék, akik a nevemet se tudják, itt boncolgassák a kapcsolatomat.


Annak meg csak gratulálni tudok, aki azon a véleményen van, hogy a legénybúcsú az egyetlen lehetőség, hogy megcsalja a párját, de hát gondolom attól az illetőtől nem is lehet mást várni, mert agyilag még csak egy kölyök aki örül, hogy tudja használni ami a lába között van. De nem baj, majd 50 éves korotokra ti fogtok sírni, hogy nincs mellettetek senki.

2015. aug. 22. 16:25
 32/39 anonim ***** válasza:

bocsi kérdező, lehet tényleg félreértettünk.

Szóval az életedet tennéd rá, annyira biztos, h se táncoslány, se prosti nem lesz.

Viszont akkor mire is vonatkozik a kérdésed, mi miatt aggódsz?

Hogy megfázik vagy gyomorgörcse lesz?

Csomagolj neki zoknit meg bilagitet...

2015. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Jah meg azért érdekes, hogy sokan ezen az oldalon a "normális lányok" után sírnak, akik "nem b*sszák át őket, mint a kakit a palánkon", de azért "egy szopás még belefér, nem kell róla tudni". Van az ilyeneknek eszük...? Attól, hogy ezt "legénybúcsúnak" hívjuk, máris normális dolog lesz? Ha erre van igénye az illetőnek, akkor élje ki magát, és ne itt rinyáljon.
2015. aug. 22. 16:36
 34/39 anonim ***** válasza:
63%
En ebbol az egeszbol csak a pasidat sajnalom, de ot nagyon.
2015. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

#32;

#34:

Menta ződkéz! ;-)

2015. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
A legénybucsu nem az "egyetlen lehetőség" a megcsalásra, mivel ami ott történik az ott is marad, erről szól. Búcsúzik a legény..., és még utoljára...
2015. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel korai még a házasság.
2015. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Miért szerinted mit csinálnak? Sörözgetnek és meccset néznek? El vagy tájolódva kicsit. Nem azt mondom, hogy feltétlenül megcsal, de lehet neki is meglepetésből rendelnek táncoslányt.
2015. aug. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem fér bele egy kapcsolatba még "csak egy szopás egy prostitól" sem. Nem, legénybúcsún sem. Ha szeret, akkor ne ez legyen a cél, érezze jól magát aztán majd tőlem megkapja a szopást. Fordítva is igaz, természetesen. Eszem megáll...ti egy ilyen után bele tudnátok nézni a barátnőtök szemébe...?

Amúgy a kérdésre válaszolva, én is aggódnék, szerintem nem tudod legyűrni ezt az érzést. Ugyanúgy, mint amikor a párom utazik, vagy veszélyes helyen van, aggódok érte. Gondolj arra, hogy mennyire szeret TÉGED, arra, hogy olyan emberekkel van, akiknek van értékrendje. Aztán pedig nézz meg egy filmet, találkozz a barátnőiddel, süss valami finomat, rajzolj, játssz, bármi. Foglald le magad ugyanúgy, mint máskor, amikor a párod éppen máshol van :)

2016. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!