Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos az aggodásom vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az aggodásom vagy csak nagyon felfújom?

Figyelt kérdés
van egy srác, 2 éve 'ismerem' Vagyis az akkori barátomnak a legjobb haverja volt akkor is csak párszor beszéltünk, egészen idáig semmit, még fb-n ismerősnek sem volt meg.. na és közbe nekik a barátságuk megszakadt mert a legjobb haverjának a barátnőjével össze akart jönni.. 1-2 hete kb egyszer csak bejelölt hogy mennyit változtam, talizzunk stb.. taliztunk,összejöttünk, jó volt vele, mert olyan aranyos ahogy viselkedik, vagyis olyan hülyülős mint én és elég jól megvagyunk, most kiderült hogy kb 3 hete szakítottak egy régi bnömmel(nem tőle tudtam meg) és még elötte 1 hónapja egy másik csajjal is , de nem megcsalta, csak hogy így végig ment a lányokon és tök olyan érzés hogy "na most én vagyok a következő 2 hétig".. meg h mert most csak hogy legyen valakije.. és annyira másnak éreztem talin, mindig mondogatja hogy milyen aranyos vagyok és hogy 1 évnél tovább akar velem lenni.. és hát tök rossz ezmiatt mert én már tök beleéltem magam:\ szerintetek? hogy bízzak benne így? 16/L
2013. márc. 12. 22:34
 1/6 A kérdező kommentje:
aggódásom *
2013. márc. 12. 22:35
 2/6 fospuska ***** válasza:
én is aggódnék.
2013. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem túl biztató.. főleg hogy aranyost mondott az olyan hátba veregetős szó szerintem..lehet nem kéne komolyan venned és akkor nem érhet csalódás
2013. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen srácra nem éri meg alapozni
2013. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akár mennyire is nem akarod ezt hallani, szerintem is jogos az aggódásod. A leírásod alapján neki tényleg csak az a cél, hogy mindig legyen valakije, hogy ki és mi fán terem az neki teljesen mindegy. Szerintem jobban járnál ha te szakítanál vele még mielőtt jobban beleéled magad. Persze biztos lesz aki azt mondja, hátha veled más lesz a kapcsolata, de kétlem, inkább csak egy csajt akar magának.. :(
2013. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, ha kb egy hét után egy évre tervez... és aranyosnak hív többször is...
2013. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!