Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felfújom? Szerintetek? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfújom? Szerintetek? De most ne 14-15 évesek írjanak.

Figyelt kérdés

Barátom sokat gépezik csak hétvégén talizunk, most is egész nap együtt voltunk este leült játszani 1 órát , de csak hétvégén vagyunk együtt még akkor is játszani kell ha csak egy órát is akkor is.

Mondjuk van olyan h msnen beszélünk akkor is elmegy játszani valami stratégiai jártékkal


2010. jan. 4. 18:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Vannak jatekok amik szabalyosan fuggoseget okoznak, foleg a strategiai jatekok. Volt olzan eset is hogy egy fiu ehen halt emiatt, mert nem birt felallni a gep elol. Ez is olyasmi mint a szerencse jatekok. ha nem valtoztat megmondhatod, hogy hagyod hogy eljen az o vilagaba, te meg keresel mast, itt a realitasba
2010. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Hát tudsz jobbat adni neki mint egy kemény stratégiai feladvány?

Korotok?

2010. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ekkora kockát... xD Én a helyedbe kirugdosnám a gép elől :)
2010. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Kocka pasival jöttél össze, örülj neki hogy világok harcázik ahelyett hogy más lánnyal bújna ágyba. Majd kinövi :) Addig örülj amig ez a legnagyobb gondod.
2010. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szánalmas az ilyen, dobd a francba.
2010. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

21 vagyok remélem tőlem elfogadod a tanácsom:)


Azt kell mondjam, hogy igen felfújod. De megértelek, régebben én is felfújtam. Aztán rájöttem, hogy semmi értelme, ettől csak még többet fog a gép előtt ülni ha még veszekszem is vele emiatt. Ne várd el tőle, hogy a nap 24 órájában összeölelkezve feküdjetek az ágyban. Addig te nézz tvt, vagy tegyél be egy dvd. Ne zavarjon tényleg, mert ő így kapcsol ki, engedd neki

2010. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

szerintem nem fújod fel. Tényleg sokat gépezik, ami nem normális. szerintem se.

5/ovi

2010. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

19/L 21/F

És ezen hogy lehetne változtatni?

2010. jan. 4. 19:00
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem akarom ráerőltetni magam, tudom h szeret, és én is őt de őt féltem nem magamat
2010. jan. 4. 19:01
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, ti tényleg sajnáltok a barátotoktól napi 1 óra játékot? Ebbe mi sok? Tudjátok mi a sok amikor napi 12 órát játszik valaki na az sok, és az tényleg kocka. És miért baj, hogy msn beszélgetés közbe is elmegy játszani? Se nőtől se férfitól ne várja el senki, hogy órákig msn előtt üljön és az aktuális párral beszélgessen állandóan. Más is van a világon, éppenséggel olvashatna is. Az is zavarna?! Most tudom, hogy le fogtok pontozni, pedig nem sértésnek szánom senkinek, de szerintem ilyenen fenn akadni nem szabad. De hozzá teszem mint az előbb is mondtam, nekem is hónapokba telt mire felfogtam a lényeget. Az előbb 21 éves lány voltam
2010. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!