Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felfújom? Szerintetek? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfújom? Szerintetek? De most ne 14-15 évesek írjanak.

Figyelt kérdés

Barátom sokat gépezik csak hétvégén talizunk, most is egész nap együtt voltunk este leült játszani 1 órát , de csak hétvégén vagyunk együtt még akkor is játszani kell ha csak egy órát is akkor is.

Mondjuk van olyan h msnen beszélünk akkor is elmegy játszani valami stratégiai jártékkal


2010. jan. 4. 18:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

A barátom is állandóan játszik!!Ismerős a helyzet, hogy msn közben elmegy játszani, mondjuk ez akkor van ha sokáig nem írunk egymásnak. Egy kicsit zavar, mert 18 éves, már mondtam neki, hogy kinőhetne a játékból, már komolyabb dolgokkal kéne foglalkozni. De nem nagyon hatottam rá, szerinte én túl hamar megkomolyodtam, ha átmegyek hozzá mindig mutatja hogy milyen játékkal játszik mostanában és általában ezt mondja h : " Ja te már felnőtt vagy, téged ez nem érdekel "


Szóval én is felfújom a dolgot, és mindig mondom neki, hogy felejtse már el a játékot!

2010. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%
figy, egy normális férfi, ha szeretne igazán. akkor folyton rajtad lógna, vagy lenne. :)
2010. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Azért a férfitól még messze van:D de a 21 évesnek abba igaza van h 1 óra télleg nem sok.



Hogy tanultad meg elfogadni?

2010. jan. 4. 19:09
 14/30 anonim ***** válasza:
Ha elkezd játszani, te kezd el mellette masztizni.Ne izgulj, gyorsan abbahagyja a játékot. Nem viccből és hülyeségből írom. Tuti a siker szerintem hosszabb távon is.
2010. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Hát erre még nem is gondoltam:)
2010. jan. 4. 19:22
 16/30 anonim ***** válasza:

Meg kell mondjam nehezen:) Mikor meguntam a balhékat első lépésként befogtam a szám mikor leült a gép elé:) Aztán, kerestem magamnak valami elfoglaltságot addig amíg ő játszott. Vittem magammal könyvet, vagy betettem egy filmet, olyan is volt, hogy addig aludtam. Sok mindent ki lehet találni, amivel lefoglalod magad. én ezt tettem, és egy idő után azon kaptam magam, hogy már nem zavar ha leül a gép elé. És miután már nem balhézok emiatt, már ő is jobban hajlik arra, hogy hamarabb felálljon a gép elől, mert ha balhéztam már csak azért is ott ült. Kell egy kis kitartás de szerintem megéri, hogy nyugodtabbak legyetek mindketten. Sok sikert!


21 éves lány

2010. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

előzőnek igaza van. meg annak is aki azt mondta h ha szeretne, rajtad lógna. de nem is az a lényeg. van szabad tere. egész héten van. hétköznap igazán lehetne veled. egy nagy kocka... én a helyedbe úgy tennék mintha más pasik is megkörnyékeznének (magyarán féltékennyé tenném) had lássa hogy nem azért vagytok együtt hogy ő elkezdjen számítógépzeni (amit nélküled is meg tud tenni)

vagy akkor... legközelebb vigyél magaddal egy könyvet, és (nem amikor már elkezdett gépezni, hanem amikor épp beszélgettek) mondd azt neki h "bocs de olvasni akarok" majd meglátjuk, ő azt fogja-e mondani, h persze, jó h eljöttél hozzám olvasni :)

18/L

2010. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) Megfogadom a tanácsod mert télleg szeretem
2010. jan. 4. 19:26
 19/30 anonim ***** válasza:
mostmár előző előttinek* :D
2010. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
mármint a 21 éves lánynak:)
2010. jan. 4. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!