Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felfújom? Szerintetek? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfújom? Szerintetek? De most ne 14-15 évesek írjanak.

Figyelt kérdés

Barátom sokat gépezik csak hétvégén talizunk, most is egész nap együtt voltunk este leült játszani 1 órát , de csak hétvégén vagyunk együtt még akkor is játszani kell ha csak egy órát is akkor is.

Mondjuk van olyan h msnen beszélünk akkor is elmegy játszani valami stratégiai jártékkal


2010. jan. 4. 18:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez marhaság.


Attól még, hogy szeret nem feltétlen igényel vagy bír ki bárkivel egy hétvégét!


Én is szeretem a barátnőmet, de szükségem van minden nap pár óra magányra. És nem csak 5 percre, amíg kimegyek sz@rni, hanem egy pár órára. A 24-ból az igazán nem sok.

Annál roszabbat el sem tudok képzelni, mikor rádtelepszik a lány és 0-24 csak vele vele vele vele kell törődni. Ez a legnagyobb szerelemben is kiüti az embert.


Hagyd békén ilyenkor, foglald el magad, olvass, tv-zz vagy bármit, amit amúgy is szoktál.


Akkor lesz gond, ha nem 1 órát akar játszani, de addig inkább örülj, hogy ki tud kapcsolni és utána rád figyelni.

2010. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

na jó de ha egyedül akar lenni, akkor könyörgöm, csináljon bármi mást, csak NE JÁTSSZON AZOKKAL A SZ:R SZÁMÍTÓGÉPES JÁTÉKOKKAL. De tényleg. akármi. olvasson, főzzön, egyen, üljön a budin, csak ne kockuljon.

még az is sokkal jobb ha msnezik a haverjaival.

2010. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
20.05 miért baj ha játszik és nem olvas vagy főz? nem mindenki szeret játszani a gépen, de el kell fogadni hogy valakinek ez a kikapcsolódás, és ettől még nem gyerekes, egyetemi tanárokat ismerek akik wowoznak pedig ők aztán értelmiségiek mégis játszanak. én se szeretek játszani, de mikor nagy ritkán rátalálok valami ugrálós gagyi játékra akkor napokig el vagyok vele, aztán persze törlöm, de abban a néhány napban csak játszom.
2010. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a barátom.Aztán egyszer csak megváltozott.Nem tudom,hogy mi vezette rá,de már nem játszik,max. heti egyszer,és jobban odafigyel rám.Mondjuk az is benne lehet a dologban,hogy marha sokat szívattam azzal,hogy állandóan kockul,bár nálunk ebből soha nem volt veszekedés.


L/18

2010. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
remélem ő is majd egyszer csak leáll:D
2010. jan. 4. 20:27
 26/30 anonim ***** válasza:

Én erre azt tudom mondani, hogy vagy foglald le magad valamivel (akkor nem fogsz rajta agyalni), vagy játssz te is. Ha akarja, vele is akár. Bár ez inkább zavarni szokta a fiúkat, de hátha ő értékeli, hogy érdeklődsz a hobbija iránt. Az én barátom is kissé kocka, de én néha többet játszom, mint ő, és olyankor zavarja, ha ott hagyom msn-en, máskor meg ő lép le játszani. De egyikünk sem sértődik be, ezt el kell fogadni. Ha mást csinálna, azt is elfogadnád. Valamivel ki kell kapcsolni egy kicsit. Vedd úgy, hogy ezzel "frissül fel", hogy aztán újra rád koncentrálhasson. :)

(Mielőtt bárki megszólna érte, egyikünk sem játszik többet napi 1-2 óránál, és a való életben ismerkedtünk meg, más dolog kapcsán. 20F/19L)

2010. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Istenem, ez a csináljon bármit csak ne játszon a világ legprimitívebb hozzáállása, amit el tudok képzelni.


Miért, az jobb lenne, ha passziánszozna? Miért? Fáj neked, ha játszik? Addig, amíg nem valami hasznosat csinálna helyette, hanem valami szórakoztató de haszontalan dolgot (pl. blikket vagy ponyvaregényt olvasna, esetleg sakkozna magával) addig mit számít?


A nők féltékenyek a számítógépes játékokra, csak tudnám, hogy miért.

2010. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

az előzőnek.

az vagyok, akit primitívnek tartasz :D

és azért nem bírom a számítógépes játékokat, mert szerintem a legeslegrosszabb hobbi amit el lehet képzelni. számítógépezés, tévézés- ezt még egy analfabéta csöves is meg tudja tenni. olvasás, sakkozás- na ehhez már egy kis ész is kell. Nem ismertem még olyan embert, aki inteligens lett volna, és kocka. illetve, az összes fiú ismerősöm, aki odavan a számítógépes játékokért, vagy tíz év körüli, vagy nincs élete, vagy egy bunkó. persze biztos van kivétel is (csak még nem találkoztam vele :DDD)

az én barátom youtube videókat néz. de ez nem zavar. de ha tankkal lövöldösné az emberek fejét neten, na az igen.

2010. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Igen, mert valami haszontalan baromságot, mint EMOS tinibandákat vagy öngyújtóra fingó barmokat nézni és röhögni jóval tartalmasabb időtöltés, igazad van.


Amúgy csak megjegyzem, hogy 1-2 komolyabb játékban - ha "Profi" szinten játszod - akkor olyan háttértudás szükséges, ami a te kis buta fejedbe évek alatt sem férne bele. És itt nem arról beszélek, hogy tudod mikor kell a piros vagy a kék rakétát kilőni. Hanem kőkemény matekról, theorycraftról. Én professzionális játékos voltam 3 évig egy magyar élmezőnyben szereplő kb 45 fős csapatban (top4 csapatban voltunk). Ott MINDENKINEK minimum 300-400 oldalnyi matematika volt a fejében stratégiákról, metamatikai számolásokról.


Úgyhogy szerintem most rossz emberre fikáztál rá :)


Amúgy sakkban 17 évesen 1800 élő pontom volt. Gondolom gőzöd nincs róla, hogy ez mit jelent, de ha tudsz olvasni akkor kikeresed a végtelen internet legmélyebb bugyraiból.

2010. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
előzőnek igaza van , am a barátom se lövöldözik stratégiai játékkal játszik, és nem buta sőt néha még tanulok is tőle:)
2010. jan. 5. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!