Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom legénybúcsúba ment,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom legénybúcsúba ment, hogyan gyűrjem le az aggódásom?

Figyelt kérdés
A Balatonra mennek kb 10-en, holnap jönnek haza. Tudom, hogy nem csalna meg sose, együtt lakunk és szeret engem, meg nem lesz táncoslány se, csak inni fognak meg a vőlegényt "szívatni", de akkor is van bennem egy kis félsz. Legszívesebben óránként felhívnám, de tudom, hogy azzal csak zavarnám, nem akarom hogy házisárkánynak gondoljanak. Mit csináljak, hogy ne legyen bennem ez a rossz érzés?
2015. aug. 22. 11:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Menj baratnoiddel ki.

Nalam is ez volt. Egesz hetvegere lementek de meg tancoslany is volt :)

2015. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
60%
Persze, egy legénybucsun soha sincs tancoslany, meg örömlany sem... Mindig csak másoknál...
2015. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
0%

Ha megakar csalni egy faszi, akkor meg fog, ha meg nem, akkor nem. Ezen nem tudsz változtatni, felesleges idegeskedned, mert van amit nem te uralsz.


Az okos nő mindig megtanulja, hogy mikor ne kérdezzen, főleg ha nem akar hazugságot hallani.Tanulj meg hallgatni, nem kérdezni.Nem könnyű, de nem is lehetetlen.

2015. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
20%
Legénybúcsú táncoslány nélkül olyan, mint a lecsó paprika nélkül.
2015. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Jaa, tehát törvényszerű, hogy aki legénybúcsúba megy, az csak úgy mehet haza, ha megcsalta a párját? Meg táncoslányt is biztos a két szép szemükért fognak tudni bérelni, hiszen az ingyen dolgozik, nem? Hát gratulálok, kíváncsi lennék, akik ilyeneket írnak annak van-e barátnője, de ilyen felfogással nem hiszem, ha meg igen, akkor csak sajnálni tudom a csajt...
2015. aug. 22. 11:36
 6/39 anonim ***** válasza:
96%
Na látod. Ha ilyen biztos vagy mindenben akkor mi a kérdésed?
2015. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%

5 Mindig nem csak a legénybúcsúban, hanem kanbuliban vannak prostik hívva, és rendelve a faszik által.


Ezzel jó ha tisztában vagy. A táncos csaj még a light-osabb eset. Általában prostituáltak vannak rendelve.


Egy társaság nem kivétel ez alól.

2015. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

6, a kérdésem az, mint írtam, hogy mit csináljak, hogy ne idegeskedjek, nem az hogy megcsal-e a párom (tudom hogy nem csalna meg).


7, azért szerintem ez nem Chicago meg a maffianegyed, hogy a hétvégi kocsmázásra 50 ezerért prostikat rendelnek, hanem még mindig Magyarország...

2015. aug. 22. 11:47
 9/39 anonim ***** válasza:
30%

#3 mondja jól


Amúgy most mitől is félsz pontosan?

Lepippantja egy hivatásos. És akkor mi lesz?

Összeomlik a tőzsde vagy elsorvad a teste?

Ha jó a kapcsolatotok, úgyis haza fog jönni és minden megy tovább, ha meg nem jó, akkor azon egy prosti sem ronthat már.

2015. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Igazad van, ez nem "Chicago"..., már 20 - ért van prosti!
2015. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!