Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom legénybúcsúba ment,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom legénybúcsúba ment, hogyan gyűrjem le az aggódásom?

Figyelt kérdés
A Balatonra mennek kb 10-en, holnap jönnek haza. Tudom, hogy nem csalna meg sose, együtt lakunk és szeret engem, meg nem lesz táncoslány se, csak inni fognak meg a vőlegényt "szívatni", de akkor is van bennem egy kis félsz. Legszívesebben óránként felhívnám, de tudom, hogy azzal csak zavarnám, nem akarom hogy házisárkánynak gondoljanak. Mit csináljak, hogy ne legyen bennem ez a rossz érzés?
2015. aug. 22. 11:07
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Nem zsidónak hangzó nevű felhasználó, szerintem kicsit túl sok amerikai filmet néztél, felénk ezeket sima kis útszéli ringyóknak hívják, nem menyasszonynak.
2015. aug. 22. 12:15
 22/39 anonim ***** válasza:
77%

Rendben kérdező. Szóval a kérdésed: "A barátom legénybúcsúba ment, hogyan gyűrjem le az aggódásom?"


A legjobb a tömény ilyenkor, pl. elég olcsó lehet a pálinka. Ha igényesebb vagy, csinálj margarita koktélt, kis sós snacket javaslok hozzá.

Ha iszol, midig igyál hozzá egy kis vizet, mert segít a másnaposság elkerülésében.

2015. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
26%
Atyaég, hány ilyen agyhalottat láttam már, mint a kérdező. Ha nem kamu kérdés akkor szerintem ne nagyon nézegesd majd a legénybúcsún készült fotókat, és az ismerősöket se faggasd, hogy ki hány prosti cumiztatott le! :D Féleszű.
2015. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Az én környékemen nem hallottam olyan fiúbúcsúról, mivel nem szokás, se nem voltam olyan lánybúcsún, ahol lett volna táncos. Ne aggódj, bízz benne. :)
2015. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%

#24

Szóval nem is hallottál róla?

Hal' istennek, ezek szerint akkor nem is létezik ilyen!


Kérdező, látod? Megnyugodhatsz.


Én azt nem értem, hogy mire van a para, de tényleg.

Miért nem súgod a fülébe, hogy egy szopás még belefér, de semmi több és vannak kémeid, tudni fogsz róla...

Ennyi

2015. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Szeretnétek ti egy szopást, csak nincs nő, aki hozzátok nyúlna ;) Nem is csodálom. Mindenki magából indul ki! (Y)
2015. aug. 22. 14:40
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

#26

Dacolsz, csak nem értem mi ellen.

Úgy vélem túlteng benned a birtoklási vágy, ami szomorú jövőképet fest elő.

Próbálj kicsit lazulni és pl. hagyd a srácodat is, hogy ugyanezt tegye.

Én nem akarok neked rosszat, hidd el.

2015. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

En no vagyok de oszinten nem ertem, h miert baj ha van tancos?Ahhoz h egy pasi megcsaljon nem kell tancos es legenybucsuba sem kell mennie, siman a melohelyen talalkozhat valakivel ilyen erovel egesz nap azon gorcsolhetnek h jezusuristen mikor csal meg a ferjem, de mivel elmultam 16 nem agyalok ilyesmiken.


Az emberek nem targyak, nem lehet oket bezarni, kontrollalni, ellenorizgetni egyszeruen bizni kell bennuk meg akkor is ha nehez-foleg akkor.A parkapcsolat nem egy beklyo, ha azt erzi h feltekenykedsz az ekvivalens azzal h nem bizol benne, ami hihetetlenul fajo tud lenni.


A ferjem pl tavaly elment nemetorszagba a pasi barataival bulizni negy napra de egyszer nem fordult meg a fejemben, h waaaaa most biztos megcsal es same here: tavaly elmentem a baratnoimmel Madridba egy hetre es a ferjem nem ellenorizgetett es nem itthon barkobazott h megcsaltam e.


Szoval vannak dolgok amiken nem erdemes agonizalni mert megvaltoztatni nem tudod oket.

Ez ilyen.


33/N

2015. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

#12:

Nem csak itt, a Balatonon is! :-D

2015. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

#28:

Egy legénybucsu az más..., az sokak szerint feloldozas is egyben, azaz utolsó "fiús" buli, ahol bármi megtörténhet, megtörténik.

2015. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!