Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom legénybúcsúba ment,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom legénybúcsúba ment, hogyan gyűrjem le az aggódásom?

Figyelt kérdés
A Balatonra mennek kb 10-en, holnap jönnek haza. Tudom, hogy nem csalna meg sose, együtt lakunk és szeret engem, meg nem lesz táncoslány se, csak inni fognak meg a vőlegényt "szívatni", de akkor is van bennem egy kis félsz. Legszívesebben óránként felhívnám, de tudom, hogy azzal csak zavarnám, nem akarom hogy házisárkánynak gondoljanak. Mit csináljak, hogy ne legyen bennem ez a rossz érzés?
2015. aug. 22. 11:07
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Kb. tízen mentek, az fejenként kettő ezer. Az úti ktsg. többe kerül-t. Tehát nem a pénzen múlik.
2015. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Istenem, hogy itt mekkora szánalmas emberek vannak, akik csak így tudják jól érezni magukat ha "kötelező" k*rvákat szerveznek be.
2015. aug. 22. 11:54
 13/39 anonim ***** válasza:
34%

Ne dugd a homokba a fejed, mert az ébredés még fájdalmasabb lesz neked.

Jobb ha reálisan látsz, még ha fáj is.

2015. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
33%-os, csak sajnálni tudlak, gondolom eddig összevissza csaltak vagy nem jött össze egy csaj se és most így éled ki magad. Vicc vagy.
2015. aug. 22. 12:02
 15/39 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, sztem mi is megpróbálhatnánk ilyenkor, hogy kibérelünk egy hófehér limót és szűk szoknyákban és mélyen dekoltált flitteres felsőben visongva vonulunk át a városon, garrone-s üveggel a kezünkben kiabálgatunk be a szupi pasiknak, végül őrült táncba kezdünk a színpad közepén.

Nekem valahogy nem ez az ízlésem.

Egy formás (és előre kifizetett) táncoslány viszont a kedvemre való lenne.

Eltérőek vagyunk, na.

2015. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
50%

Lehetünk szánalmasak... de az igazság attólmég igazság.

Amúgy a 6-os vagyok.

Saját tapasztalataim alapján mondtam amit mondtam. Ismerősi körömben volt 3 legénybúcsú mostanában. Különböző típusú emberek, és egyiken se iszogatás volt.

2015. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Fő a bizalom. Nektek is hosszú és boldog kapcsolatotok lesz a jövőben!
2015. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

14 Rosszul gondolod kedves. De egyet mondok neked, ha már a nyitásodban tudtam volna milyen vagy, tudod ki próbált volna neked segíteni?

Majd megtanulod a leckét a saját bőrődön ha ennyire "okos" vagy. Csak aztán ne sirdogálj nagyon, hanem verd a melled mily "bölcs és okos" voltál itt és most, amikor páran akartunk rajtad segíteni.

2015. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Fő a bizalom!
2015. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Na jó, a marokmarcsis netbetyárok befejezhetik, mert ez már kezd tényleg szánalmas lenni a részetekről. Örülnék ha a kérdésemre kapnék választ, mielőtt még elkezdenétek elemezgetni a kapcsolatomat. Nem várom el tőletek, hogy megértsétek a helyzetem, gondolom anyukátokon kívül még nem láttatok ti se élőben nőt meztelenül. Ja de, bocsánat, a legénybúcsúkon! Előbb legyen már egy tartós kapcsolatotok, arra verjétek a melleteket.
2015. aug. 22. 12:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!