Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiu vagyok. 1 éve járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu vagyok. 1 éve járok egy csajjal. Nem akar se puszit se ölelést se kezenfogást. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 12:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem még várjatok
2008. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen akkor mit szoktatok csinálni? Úgy értem, a járáshoz hozzátartozik hogy az ember megfogja a másik kezét, még ha fiatal is, az én 8 éves hugom már ölelgeti a barátját (aki a szomszéd 7 éves kisfiú):D Ha a csaj nem akarja még azt sem akkor ott gond van, cikinek tartja, stb. Beszélgess vele ezekről, kérdezd meg miért nem foghatod meg a kezét, mitől fél?
2008. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
ezt már kérdeztem töle. Azt mont a hogy a szülei nem engedik. Ezt én is tapasztaltam. aszülei kurvára szigoruk hozzá. bocs a káromkodásért de nagyon ritkán vagyunk együtt. de sms eket nagyon gyakran irunk egymásnak. szerintem ez azért jó.
2008. szept. 7. 14:23
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem örülj neki, hogy belebotlottál egy normális 12 évesbe, aki kincs a mai világban. Ne siettesd az időt, inkább érezd jól vele magad abban a kevés időben,amit együtt töltötök. csináljatok közös programokat, kirándulást, sétát, mozit stb. és ne fókuszálj a tapizásra, kézfogásra. El fog jönni annak is az ideje, és hidd el, jobban jársz, ha nem egy link, ágybabújós 12 éves a párod.
2008. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, komolyan veszed ezt a lányt, és ez nagyon jó. Ahhoz pedig, hogy komolyan veszed, hozzátartozik az is, hogy tiszteletben tartod az ő "tempóját." Ha jól érzitek magatokat együtt így is, minek "rohannád le"? (El ne hidd, hogy ez lenne a "férfias" viselkedés!!! A férfias viselkedésbe az is beletartozik, hogy tiszteled a nőt!) Szerintem nem arról van szó, hogy nem szeretne Téged, egyszerűen csak még nem akar ilyesmit, de ez nem baj! Csináljatok mindent úgy, ahogy eddig, és később, ha együt maradtok -miért ne?-, majd haladtok! :)

A barátok véleményére főleg ne adj, egyrészt, ez a Ti kapcsolatotok, a Ti dolgotok, hogy mit csináltok, és mit nem; másrészt meg hidd el, sokaknak csak a szája jár!!!

2008. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
36%

Ha minden igaz én mint csaj :D elmondom mit gondolok :) Mennyetek el egy helyre vagy hivd el egy kis helyre ahol senki de senki nincs... mondjuk egy padba a városba egy szék és nincs senki és beszélgessetek. öleld át ha nem reagál akkor. Jó jel :D és aztán megkérdezed. Hé név azon gondolkoztam mi lene ha mi járnánk a te szavaiddal.

Ha aztmondja hülyevagy, nem lesz semmi baj. Mert nem merné elmondani senkinek mert, hogy őt is kinevetik. Ezt lehet a te korodban nehéz de egyszer mindent megkell próbálni. És élet csak egyszer van.

2008. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a szülei nem engedik hogy megfogd a kezét? Miért a szülei mindig ott vannak veletek mikor együtt vagytok? Na az elég gáz lehet, menjetek el valahova kettesben. Ha nincsenek ott akkor meg úgy sem tudják meg hogy ti épp mit csináltok. Persze nem kell nagyon nyomulni, taperolni, de a kézfogás meg 1-2 ölelés simán belefér ennyi idősen, bár szerintem a csók is..ha mindketten akarjátok.
2008. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

De cuki ez a post. ;)

Hagyja magat megsimogatni? Marmint a hajat, vagy az arcat?

2008. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek azzal aki azt ajánlja, hogy becsüld meg és várd ki amíg a saját tempójában elér odáig, hogy már nem fél annyira a szüleitől és nagyobb benne a vágy arra, hogy megérintsen. Ebből a félelemből (a szülei felé) érezni, hogy még nagyon fiatal. Légy türelmes. Az érzelmeidet meg a figyelmeddel tudod kimutatni. Kedves sms-ek, és jó programok a találkozásokkor. :)
2008. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
És mikor van ebben az ugymond ,,tempóban? vagy hány éves korban kivánja az ilyesmiket általában egy lány?
2008. szept. 8. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!