Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiu vagyok. 1 éve járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu vagyok. 1 éve járok egy csajjal. Nem akar se puszit se ölelést se kezenfogást. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 12:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%
had mondjak még valamit..az uccsó válaszóló vagyok.a többi 12 éves lány magyarán mondva ribi...tisztelet a kivételnek ezzel együtt a te "barátnődnek" is!gondolkodj el ezen
2008. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Az is létezik hogy nem szeret eléggé az ijesmikhez?
2008. szept. 7. 12:56
 13/33 A kérdező kommentje:
De nekem nem az számitt Hogy mekkora a melle
2008. szept. 7. 13:00
 14/33 anonim ***** válasza:
69%
A lényeg gyerek: kicsik vagytok, tök mindegy mit csináltok, most hatalmas probléma, pár év múlva röhögsz majd magadon.
2008. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem..mondom itt az lehet a gáz hogy nem meri még ugymond kimutatni a ez"érzéseit"
2008. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó,hogy nem szeret.Egyszerűen gyerek még az ilyesmikhez.Ötödikesek vagy hatodikosok lehettek kb? Valószínüleg még nem vágyik olyan testi kontaktusokra,amikre te...Nem lehet,hogy ti csak azért "jártok" mert mások is ezt csinálják? A járás az minimum a kézfogással kezdődik...Ti még csak barátok vagytok,de ez nem baj, sőőt! 12-13 éves korban ennyi bőven elég,hidd el!A ti korotokban ez a normális,nem pedig a csókolózás,stb,arra még ráértek 2-3 éveig mindenképp. A járáshoz vonzalom kell, legjobb esetben szerelem ,és ehhez ti még nagyon nagyon gyerekek vagytok.
2008. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha veled van, 'jártok' - az csak jó!

Tényleg fiatal vagy hozzá - te is, de ő biztosan - hogy több is legyen. Becsüld meg, maradj mellette - és akkor később igazi szerelem is lehet belőle.

Aki pedig cikiz emiatt, az magasról le van ejtve!

2008. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Köszi A válaszokat. Nagyon megvigasztaltatok.
2008. szept. 7. 13:22
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

1 éve? nagyon nagy idő a ti korotokban. :) Gratulálok.

Szerintem azért nem akarja ezeket mert szorong tőle. Ebben a korban nehéz eldönteni (később se könnyű :D) hogy hol a határ a barátság és a szerelem között. És talán kifejezetten fél attól, hogy ha megfogod a kezét akkor majd meg is csókolod, ha megcsókolod akkor majd letapizod, ha letapizod akkor... stb.stb.

Mert azt a buta sztereotípiát nagyon hamar átadják egymásnak a nők, hogy "minden férfi csak AZT akarja" :((

Légy férfi! :) Kérdezd meg tőle, hogy miért nem szereti ha megfogod a kezét. És miért nem puszilhatod meg amikor még az egyszerű barátok is puszival üdvözlik egymást. És, hogy egy év együttjárás után szerinte miért nem fér bele egy lájtos szájra puszi? ;)


Engem elkeserített a hozzászólók "kicsik vagytok még" stílusa. A kisfiamnak az óvodában többhónapos szerelme volt nemrégiben. Volt kézenfogvasétálás, meg puszi és sokszor álmodott a kislányról. És eszembe se jutott, hogy "kicsi még ehhez".:))

2008. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Akkor hogy mutassam ki az érzéseimet? Attól félek,ha nem mutatom ki akkor megun és meghal a kapcsolat.
2008. szept. 7. 13:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!