Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akar puszit, öleléet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar puszit, öleléet, kézenfogást akkor hogy mutassam ki neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Én 12,fiu ő 11,lány Éves. ha valami olyant akartok irni, hogy fiatalok vagytok vagy nagyon gyerekek vagytok még vagy hogy hagyjátok ezt akkor inkább ne is irjatok...
2008. szept. 9. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Várjál még egy kicsit legalább 1-2 hónapot akkor majd talán... De tényleg fiatalok vagytok :)
2008. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
probalj neki meglepit csinalni vasarolni ajandekokat,hivd el szorakozni:)
2008. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy eljönne velen szorakozni mer nagyon szégyelős...
2008. szept. 9. 15:03
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Adj neki egy tábla csokit, minden nő minden korosztályban bukik az édességre. Ezt jól jegyezd meg, nincs olyan, h ne lehessen elérni valamit, vagy rendbe hozni egy tábla csokival.
2008. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nehéz kérdés, mi legtöbben már idősebbek vagyunk, nehezen érezzük át, milyen is a te korodban a szerelem.

Talán az jó megoldás, ha bókolsz neki. Néha mond neki amikor találkoztok, hogy milyen csinos, dicsérd meg a haját stb.

Esetleg meg is mondhatod neki, hogy szereted.


Egyébként szerintem nyugodtan kérdezd meg, hogy miért zavarja ha megérinted! Egy ölelés, néhány puszi szerintem a ti korotokban sem túlzás, és nagyon jó érzés is. Próbálj meg vele erről beszélgetni!

2008. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem igen beszélgetős tipus. ojan szégyellős hogy ijenről nem is lehet vele beszélni. félek szakit ha valami ijent szóbahozok...
2008. szept. 9. 15:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Finoman kell, ne ess túlzásokba.

Ha egyedül vagytok, lehet, hogy elpirul tőle - de nem hiszem, hogy haragudna.

2008. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Félek mert azt mondta 95 százalékban szeret. akkor is tegyem meg?
2008. szept. 9. 16:43
 9/13 anonim válasza:
megteheted :) ha mar 95%ban szeret akkor szerintem nem lesz gond probald meg sok sikert es rij hogy mi tortent:)
2008. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
most kérdeztem tőle hogy akar-e találkozni es kapna puszit. azt mondta nem lehet mert nem akarja. most erőltessem rá?
2008. szept. 9. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!