Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akar puszit, öleléet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar puszit, öleléet, kézenfogást akkor hogy mutassam ki neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Én 12,fiu ő 11,lány Éves. ha valami olyant akartok irni, hogy fiatalok vagytok vagy nagyon gyerekek vagytok még vagy hogy hagyjátok ezt akkor inkább ne is irjatok...
2008. szept. 9. 14:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nincsennek itt 11 Éves lányok akik esetleg jobban értenek a barátnőm ,,nyelvén,,????????????
2008. szept. 9. 17:54
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam 11 és akkoriban nem akartam puszit, erre jól emlékszem, kb. 14 éves koromig nem is engedtem a barátomnak, viszont az hogy a kezét megfogod azért nem hinném hogy megharagudna. Ja és én is nagyon szégyenlős voltam, és nem is nagyon beszélgettem a barátommal, akkor tértem észhez mikor ezek miatt elhagyott. Pár hét múlva újra összejöttünk és azután már próbáltam beszélgetni meg minden, hogy nehogy újra otthagyjon. Nem tudom hogy vagy vele de akár te is mondhatnád neki hogy ez így nem együttjárás ha semmit nem enged és hogy jobb lenne ha szakítanátok, hátha ettöl rájön hogy változnia kéne.
2008. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A lany mint mondtad szegyellos...:)es ez azert van mert meg fiatal es szerintem te vagy az elso komolyabb szerelme...szerintem attol fel hogy meg akarod csokolni...:P de egy puszit szerintem o sem banna(esetleg meg is kerheted ot,hogy ha szeret teged akkor adhatna egy aprocska puszit:)ugyanakkor bokolhatsz neki,vigyel neki viragot... a csoki pedig tenyleg jo otlet.DE ami nagyon fontos hogy ne eroltess semmit!Elobb vagy utobb ugyis szeretne majd puszit kapni:P
2008. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!