Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszem neki? Vagy talán akar is valamit, csak a korkülömbség miatt nem mer?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor ismertem meg a fiút, aki az egyik osztálytársam testvére. Addig csak látásból ismertem. De akkor, szilveszter éjjel, rengeteg időt töltöttem a közelében. Ő, egy haverja, egy barátnőm és én az emeleten voltunk, beszélgettűnk, külön a többiektől. Azóta többször is összefutottunk a suliban vagy otthon náluk. Olyan nem volt soha, hogy csak mi ketten beszélgettűnk volna, de igy társaságban többször is. Azt figyeltem meg, hogy akárhányszor találkozunk, ő mindig nagyon aranyosan mosolyog. Egyszer, amikor az egyik osztálytársával dulakodtunk, ő rákiabált a másikra, hogy hagyjon engem. Egyszer pedig, amikor náluk voltunk, fogadtunk, hogy biztosan tanult mielőtt átjött a tesója szobájába, és átmentűnk az ő szobájába megbizonyosodni, hogy nem tanult péntek este. De ott, az ő szobájában, nem történt semmi, azon kivűl, hogy láttam, egy füzet vagy könyv sem volt nyitva. Tehát, a kérdés az lenne, hogy bejövök neki? Vagy csak én gondolom úgy? És ha igen, akkor miért nem lép valamit felém? Én 18L vagyok, ő pedig 15.
2010. márc. 7. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a szituban vagyok én 18 a srác 15 .De nem is beszéltünk még de a pillantásaiból le lehet szűrni hogy bejössz e neki.Szemezni próbál veled, keresi a tekinteted és van valami különös a tekintetében, nem olyan mint mikor valakivel csak véletlenül összenéztek.

L18

2010. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejössz neki, de nem mer a korkülönbség miatt kezdeményezni. Gondolj bele, a lányok túlnyomó többségének a két-három évvel idősebb fiúk kellenek. Így a 15 éves fiúk közül, amelyiknek van barátnője, annak 13-14 éves, közel nem 18.
2010. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha tetszik neked próbálj barátkozni vele, beszélgetni és akkor majd kiderül tetszel e neki.Nem hiszem hogy ő merne kezdeményezni.Ha tetszik kezdeményezz, mert 18 vagy és nem lát rá sok esélyt hogy érdeklődnél iránta.

L18

2010. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én látom a szemében, ha rámnéz. De nem tudok mit kezdeni ezzel az egésszel. Neki még soha nem is volt barátnője, meg még félénk is, szóval nem hiszem, hogy kezdeményezne. Én meg még annyira sem. Lesz ebből még valami?
2010. márc. 7. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, és nem vagyok félénk, de eszembe nem jutna egy 18 évesnél próbálkozni..:) Valószínűleg, ő sem hiszi el, hogy lenne nálad esélye.
2010. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig neked kell kezdeni, ha szeretnél tőle valamit!
2010. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!