Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van? Tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már hónapok óta tetszik nekem, de semmi sem történik... Úgy veszem, én sem vagyok számára közömbös, hiszen nem is egyszer veszem azt észre, hogy rám másképp néz, mint a többi lányra. A szeme néhány másodpercig megakad rajtam, de mikor észreveszi, hogy én is őt nézem, elfordítja tekintetét. Néhányszor rám is mosolygott, de aztán ez abba maradt. Mikor a közelében vagyok, nagyon frusztrálttá válik, és úgy tesz, mint aki észre sem vesz. Az igazság az, hogy nem igazán nyilvánítom ki felé, hogy tetszik nekem, mert félek attól, nem is tetszem neki, csak képzelődöm... Ja, még annyit, hogy a legjobb haverja állandóan mosolyog rám, ha meglát. A múltkor még a szemöldökét is felhúzta, úgy vigyorgott rám. A srácról azonban, aki tetszik nekem, nem tudom eldönteni, tetszem-e neki.. Segítsetek légyszi!!!:)
2011. nov. 15. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne járj bohócruhába, és akkor az emberek rád mernek normálisan nézi, és el se röhögik magukat. :D De a viccet félretéve:Nyugodtan kimutathatod hogy tetszik. Mosolyogj rá, és ha nem lép semmit akkor még te is mondhatod neki pl. hogy : Ugye eljössz velem megnézni a stb. Nem lenne kedved haza kísérni? meg ilyenek. Ha tetszel neki akkor ezekre igent fog mondani. De ne is legyél túl nyomulós. de a fiúk szeretik ha egy csaj tesz is valamit. Mi is gyávák vagyunk ám :) Kezd valamit vele :)
2011. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat, csak sajna annyi a gond, hogy még életemben nem beszéltem vele..hogy kérhetném arra, hogy kísérjen haza?...
2011. nov. 16. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan beszél vele.Keress valami közös témát.:D
2011. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!