Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl vékony vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vékony vagyok és nem tetszem ezért a legtöbb lánynak, hol tudnék találni olyanokat akiknek bejönnék?

Figyelt kérdés

A túl vékonyat úgy kell érteni, hogy a suliban amikor ellopták a csontvázat, engem kértek meg bioszon hogy álljak be 1-1 órára :P

És sajnos elég sokat jártam sportolni, de semmi nem látszódik meg rajtam

Na most ilyenkor mi a teendő, ha nem akarok semmi hülye szert szedni, de nem is akarok magányos lenni életem végéig?


2011. nov. 9. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Iparművészetis/divatszakmás lányokat keress, ők szeretik az anorexiás fiúkat. Amúgy meg gyúrjál vazeg! Én összesen öt kilót raktam fel, és már jobban bejövök a lányoknak.
2011. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
gyúrni is jártam rendszeren egy időben, de olyan mintha nem is csinálnék semmit
2011. nov. 9. 18:33
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
rendesen kajálj, és ugy járj le gyurni. napi 2g fehérje és 5g szénhidrát testsúlykiogrammonként. és nem kell SZEREKET szedni, de vehetsz a boltban fehérjeport, tömegnövelöt, ezek csak koncentrált tápanyagok.
2011. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tömegnövelők is vacakok. Ha abbahagyod, akkor kipisiled egy részét. Ismerem ezeket a porokat. Nekem egy konditermes nem sportember. Az nem sport, ohgy bemész nyomsz 20 ilyet meg 20 olyat, iszol valami löttyöt és kész. Aztán a harmadik emeletre nem tudsz felmenni, sportember. :D
2011. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

bárcsak ugy lenne hogy lemész, nyomsz 20ilyet meg 20olyat, iszol valamit, és nő az izom.

nézz utána, sajnos nem igy van.

2011. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, és hány kiló?
2011. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
178/52
2011. nov. 9. 19:53
 8/17 anonim ***** válasza:
ma 19:07: még hányszor nézzek utána? Milliószor láttam már. Nem mondanám ha nem így lenne.
2011. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na nekem már kezd elegem lenni ezekből a túl vékony vagyok, ezért nincs csajom, túl vastag vagyok ezért nincs csajom dumából. Ennek kvára köze nincs a csajozáshoz, hogy milyen a testalkatotok, fogjátoooooooooooooooookkkkkkkk már fellllllllllll!!!!!
2011. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

utolsó, szerintem nagyon is van köze hozzá.

Van egy srác, tetszik, nagyon édes arca van, aranyos is és el is vagyunk de nem jönnék vele össze, mert nagyon vékony és ez nem jön be rajta... Te járnál egy kövér lánnyal? mert most a vékonyakat hagyjuk, mert ők a legtöbb srácnak bejönnek! :D

17/L

2011. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!