Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem egy lánynak 3 hónapon keresztül, viszont ő nekem akkor nem tetszett (Helyette a huga tetszett, ez lényegtelen most). Most egy pár napja valahogy nagyon megtetszett, megmondtam neki, viszont én már neki nem tetszem?

Figyelt kérdés

Amikor megmondtam neki hogy tetszik, így történt az egész (ez éppen sms-ben történt):


Én: Azt hiszem, hogy egy kicsit bejössz nekem :P

Ő: :P hát az kicsit jó xD de én nem akarok hülye lenni...barátságunk, blabla.

Másnap mondtam neki hogy ugye hogy nem a barátság miatt van ez? Aztán bevallotta hogy nem azért, hanem azért mert már sokszor átment ezen hogy én tetszem neki ő nekem nem és végül elfogadott csak barátnak, és hogy mostmár késő.


Ami nekem nem világos, pár napja mielőtt megtetszett és megmondtam neki hogy tetszik, én még mindig bejöttem neki...és hogy tudott csak úgy elfelejteni 3 hónap után (amióta ismerjük egymást, és amióta bejövök neki, meg volt őrülve utánnam) ilyen hirtelen? Hányszor könyörgött, amikor még nem éreztem semmit iránta, és most amikor adódik esély, el sem gondolkozik rajta? Nem értem ezt...


Fő kérdésem: Van-e még remény/esélyem nálla? :( És mi ez az egész?


Én 16 vagyok, a lány 14.

Köszi előre is!


2011. nov. 15. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen szép is a gyerekkor.
2011. nov. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyilván túl büszke, vagy nem akarja h kihasználd.
2011. nov. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaja úgy érzi magát hogy: "Ha nincs ló, jó a szamár is".

Nem akar szamár lenni :)

2011. nov. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szép jó reggelt!

Hát, ez lehetséges...és hogyan bizonyíthatnám ezt hogy ő most nekem tényleg a legtöbbet jelent lányok terén? Észrevettem hogy nem nagyon hisz nekem egyes dolgokban, amit tényleg komolyan mondok hogy úgy lesz...Igen, kétszer csalódott bennem, elég nagyot...mondtam neki nem egyszer, hogy többet nem lesz olyan, és ha kell most be is bizonyítom...de mindig azt mondja "nem vagyok én neked senkid hogy bizonyíts, azt csinálsz amit akarsz, én csak azt akartam hogy ne ess pofára"


És a másik, van-e még esély hogy összejövünk?


Köszi előre is, ismét! És köszi az idáigi 2 választ is!

2011. nov. 15. 05:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ez milyen már? Eddig nem jött be neked, de most varázsütésre mégis, ne aggódj, holnap már más fog tetszeni.
2011. nov. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előtte is valamit éreztem iránta, amikor a tesója tetszett, viszont nem volt elég ahoz hogy kapcsolatba kezdenék vele...nem is ez a lényeg most, hanem hogyan szerezzem meg :(
2011. nov. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!