Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok és van egy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és van egy 24 srác akivel lehetne párkapcsolatom. Nagyon sok a korkülömbség?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, sok a külöNbség.
2011. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit sok, de sok múlik a két fél személyiségén is.
2011. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen sok, ilyen korban
2011. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
te még gyerek vagy, ráérsz érettségi után
2011. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igazából mindenkinek igaza van, mert főleg te vagy fiatal de sok múlik a két személyiségen, nem lehet így látatlanban általánosítani. 2év múlva nem lesz/lenne semmi akadálya szerintem.
2011. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy sok.
2011. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt meglehet álapítani, hogy sok és akkor? Nem lehet belőle komoly kapcsolat? Nem a korkülönbségen múlik!! Az emberi agybetegség gátolhat csak. Szerintem próbáljátok meg és ha látod rajta, hogy komoly akkor legyetek boldogok! Sok sikert!
2011. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Azt meglehet álapítani, hogy sok és akkor? Nem lehet belőle komoly kapcsolat? Nem a korkülönbségen múlik!! Az emberi agybetegség gátolhat csak. Szerintem próbáljátok meg és ha látod rajta, hogy komoly akkor legyetek boldogok! Sok sikert!"


Ez egy hatalmas baromság. A kor különbség ebben a korban igen is számít. Ha mondjuk 55-47 lenne az arány, akkor nyilván nem, de most igen. De gondolom, ha egy 16 éves srác írta volna, hogy lehet-e esélye egy 24 éves lánynál, már mindenki leugatta volna, hogy gyerek vagy még, ő pedig már nő, nem vagy elég érett hozzá stb.

Én is ennyi idős vagyok és nekem nem kéne egy 16 éves kislány hosszú távra, hiába hiszi azt magáról, hogy ő mennyire érett. Lehet, hogy rövid távra sem kéne, mert elég béna lehet az ágyban.

2011. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És törvény írja elő? Bűn? Pokolra jutt miatta? Kérlek mond el hol baromság? Szórakozz a saját f@szoddal ne velem:) Én nem ellenzem a kapcsolatot és tudod milyen szánalmas aki befolyásol egy kapcsolatot? Ha nem bűnteti semmi sem akkor felesleges itt okoskodni. A kérdezőnek meg sok szerencsét kívánok hozzá!!!:D Legyenek boldogok;)
2011. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Feltételezem ezt az irodalmi műveltséggel átitatott pár sort az én hozzászólásomra írtad.

Mégis kis befolyásolja itt a kapcsolatot? Feltett egy kérdést, amire válaszoltam. Nem az volt a kérdés, hogy ki ellenzi, vagy ki nem, hanem, hogy sok-e a korkülönbség. De te egyből jössz ilyen baromságokkal, hogy bűn, meg tiltja a törvény. Ez mégis hogy a f.szba jön ide?

De gondolom, de is valami kis csaj lehetsz, aki rá akar akaszkodni egy idősebb srácra, vagy egy 20-on éves szerencsétlen, aki még egy kis lányt sem tud behülyíteni. Akármelyik is, nem különösebben érdekel, mert úgyis csak a monitor előtt vagy kemény.


ui. a jó édes anyádnak szóljál be legközelebb, hülye primitív köcsög.

2011. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!