Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok tényleg szeretik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg szeretik ha lesz*rják őket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jaja, valamiért izgatja ez őket. De csak gondolj bele. Te is inkább azután a lány után loholsz, aki nem néz semmibe.
2010. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nemtom ezt honnan veszed de nagy baromság. a csajok a törődést szeretik xD persze nem az agyonszeretgetést.
2010. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én szó szerint értelmeztem a lesz.rást. :D

Én lány vagyok és nekem nem tetszik, ha semmibe vesznek. Ne is legyen az illető minden másodpercben a nyakamon, de levegőnek rossz lenni.

2010. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is szó szerint vettem. Azt hittem, ez valami perverz kérdés. :))


A csajok nem szeretik, ha lesza.rják őket. Nem tudom, honnan vetted. A törődést, odafigyelést viszont annál inkább.

2010. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt úgy érted hogy "rákakilnak"vagy csak nem foglalkoznak velük?O:
2010. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hátpersze, imádjuk és ezért imádkozunk indennap......te télleg ilyen hülyevagy?
2010. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én megmondom az őszintét, szeretem. De nem a teljes közönyt, hanem mikor néha-néha megcsillant a pasi egy kis reménysugarat. Én kimondottan szeretek küzdeni. De nem csak egy kapcsolatért, hanem úgy mindenért az életben. Ezért nekem nagyon jó kis adrenalin, ha a pasi csak a mézesmadzagot húzkodja előttem. A teljes közöny, vagy ahogy te fogalmazol "leszarás" nem motivál, egy nőnek szerintem is kell a törődés.
2010. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, akkor Te sok félénk gyerek álma lehetsz, utolsó. Én meg fickóként szeretek küzdeni, de keményen.
2010. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Főleg azt szeretik amikor szoknyában vannak és te meg beszolsz neki (de olyan művelt kőműves, illetve festő módjára) hogy, "hé terus, hat rajtad meg mi a kénköves here bubja van, lesz@rhatlak csááájéééé?"
2010. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hülye aberrált állat, csak a scatofíl (kaki-pisi kedvelő) lányok szeretik
2010. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!